Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-01
„Volkswagen“ konkuruos su „Tesla“: planuose – ištvermingas „e-Golf“

„Volkswagen“ konkuruos su „Tesla“: planuose – ištvermingas „e-Golf“
„Volkswagen“ vis dar kapanojasi iš „dyzelgeito“ skandalo. Naujieji koncerno „Volkswagen AG“ vadovai pažadėjo, jog viena automobilių industrijos lyderių greitai atsigaus po krizės bei pirkėjams pasiūlys eilę elektromobilių.

Panašu, jog šio savo pažado „Volkswagen“ neketina išsižadėti. Maža to, kompanija netgi ketina konkuruoti su elektromobilių rinkos lydere „Tesla“, kuri visiškai neseniai pristatė atnaujintą savo modelį, gebantį įveikti beveik 500 kilometrų atstumą vienu įkrovimu.

„Teslos“ naujiena sužadino ir „Volkswagen“ ambicijas. Kaip rašo „Forbes“, Vokietijos automobilių gamintoja jau kitą mėnesį Paryžiaus automobilių parodoje pristatys „Golf“ pagrindu sukurtą elektromobilio koncepciją, kuris savo kaina galimai prilygs įprastam „Golf“.

Beje, elektromobilis taip pat galės įveikti beveik 500 kilometrų atstumą vienu įkrovimu, o pilnai įkrauti baterijas elektromobiliui pakaks vos 15 minučių. Tiesa, yra menka smulkmena, tai bus tik koncepcinis modelis. „Forbes“ rašo, jog gamybai minėtas modelis bus paruoštas tik 2025 metais.

Kompanija jau yra pirkėjams pasiūliusi ribotos versijos „e-Golf“, kuris vienu įkrovimu įveikia 140 kilometrų atstumą. 240 voltų įkrovėju pilnai įkrauti baterijas užtrunka 3,7 valandos, o tokio „Golf“ kaina siekia tarp 28-36 tūkst. JAV dolerių.
Daugiau apie Volkswagen Golf, 2012 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt