Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-04-18
Yamaha pristato integruotą variklį elektromobiliams - joks gamintojas neišspaudžia daugiau galios

Yamaha pristato integruotą variklį elektromobiliams - joks gamintojas neišspaudžia daugiau galios
Elektromobiliai stebina ne tik savo efektyvumu, bet ir akceleracija. Net ir visai nedideli elektriniai varikliai gali būti labai galingi. Štai „Yamaha“ teigia, kad sukūrė didžiausią galios tankį siūlančią sistemą rinkoje.
 
Elektromobilio variklis automobiliui nesuteikia charakterio. Tai - nematomi ir nejaučiami prietaisai. Tai reiškia, kad elektromobilių gamintojai to charakterio juose ir neieško ir gali variklius pirkti nesibaimindami, kad taip praras dalį savo identiteto. „Yamaha Motor“ tai gerai supranta, todėl ruošiasi tapti elektromobilių variklių tiekėju.
 
Pernai „Yamaha“ pristatė visą elektrinių variklių šeimą nuo 35 kW iki 150 kW galios variklius. Žinoma, patys mažiausi yra skirti elektriniams motociklams, o didesni - elektromobiliams. 150 kW variklio pakaktų „Chevrolet Bolt“ ar „Volkswagen ID.4“ automobiliams. 
 
Dabar „Yamaha“ į šią šeimą pridėjo dar vieną variklį. Tiksliau - integruotą 350 kW sistemą. Tai - mechaninius ir elektrinius komponentus apimantis mazgas. „Yamaha“ teigia, kad iš tokios mažos jėgainės joks kitas gamintojas neišspaudžia tiek daug galios.
 
Vienas toks modulis leistų sukurti pakankamai galingą elektromobilį. Tačiau „Yamaha“ mano, kad vienas automobilis gali turėti ir keturis tokius modulius. Alyva aušinamas variklis turėtų būti patikimas ir palengvinti elektromobilių gamybą. Šalia jo būtų montuojamas inverteris, aušinimo modulis, transmisija.
 
„Yamaha Motor“ ketina kurti prototipinius variklius klientams. Tai - nauja verslo šaka elektromobilių amžiuje. „Yamaha“ anksčiau kūrė vidaus degimo variklius, kuriuos naudojo „Toyota“, „Volvo“ ir „Ford“ automobiliai. Kadaise „Yamaha“ ketino kurti ir tikrą superautomobilį OX99-11, bet šių planų atsisakė. „Yamaha“, atrodo, atranda savo nišą elektromobilių amžiuje, todėl bus įdomu pamatyti, kaip šis planas veiks ir kiek elektromobilių gamintojų susidomės „Yamaha“ varikliais.
technologijos.lt
VIDEO

Įdomiausi automobiliai

Automobilio pirkimo pardavimo sutartis

Taršos mokesčio lentelė

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt