Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Alfa Romeo 159
2005 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-06-29
Alfa romeo 2.0JTDM 125kw MI 2011m.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Valdymas, Dizainas, automobilio praktiškumas, trauka
Galėtų būti geresnė surinkimo kokybė, sugenda išrėje esančios elektronikos detalės nuo drėgmės ir druskų, nepigus variklio tvarkymas
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 8,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,0
Bendras automobilio aprašas
Turiu apie du metus. Gražus salonas jei gera komplektacija, visos detalės esančios salone atrodo labai solidžiai ir egzotiškai. Sportiška, gerai stovi ant kelio, gražiai dirba net ir dyzeliniai varikliai, taip pat patogus ilgesnėse kelionėse, bagažinėje daug vietos ir palyginos su kitom tokio dydžio mašinom pvz:. trečios serijos bmw ar audi a4, vietos joje tikrai pakanka, kaip tokios klasės automobiliui. Patvarūs varikliai 2.0jtdm. Galios kaip su tokiu varikliu pakankamai, na čia nuo pirkėjo priklauso, bet kam reikia tos tikros traukos ir kad ne taip jaustųsi traukos trūkumas kai mašina pilna žmonių tai rinksis 2.4jtdm. Bet jei ieškai 2.0jtdm tai galios tikrai kaip iš tokio variklio pakankamai. Nežinau kodėl bet su laiku suprastėjo garso izoliacija bei pradėjo barškėti kai kurios plastmasės ir tai labai nuliūdino. Dėl garso izoliacijos suprantama, galbūt gumos sustandėjo durelių per žiemą ar pan., bet jei pasipurkšit kokiu cilikonu ir kažkuo tai gal ir nedings ta garso izoliacija. Tačiau, jog atsiras salone kažkoks barškėjimas nesitikėjau. Rida 25k.. Per visą šitą laiką prie remontų daug laiko nereikėjo praleisti. Reikėjo keisti tepalo slėgio daviklį, generatoriaus špetėlius, parėjo EGR ir liamda zondas tai išsiprogramavau, tai ir kuro sąnaudos žymiai sumažėjo. Buvo išsicentravusi priekyje kairės pusės MID garsiakalbis bet už 10eu iš šroto nusipirkau originalų ir pasikeičiau. Nusipirkau su sugedusiu blue&me bloku, sugedo įkalnės stabdys bet jų remontai gali brangiai kainuoti, sugedo bagažinės atidaryamas iš lauko tad reikia su raktu atidarinėtii. Lepūs purkštukai tad pilkit gerą kurą.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Remonto kainos vidutinės, kai kurios detalės labai brangios, o kai kurios labai pigios. Tad galiu teigti jog remonto kainos nėra mažos bet ir nėra didelės. 1.9l ir 2.4l variklių pigesnės nei 2.0 nes jo ne tokios retos ir vertinamos kadangi 2.0l varikliai naujesni ir retesni. Kiek žinau patikimiausi yra 1.9 varikliai tik jie turi problemų su sklendėmis, tad su tuo reikia susitvarkyti iš anksto kad nebūtų problemų. 2.0 varikliai taip pat geri. 2.4 varikliai mažiausiai patikimi šioje variklių gamoje.
Patarimai perkančiajam
Įsitikinti ar nebuvo užvaikyta pacukų
Įvertink šį atsiliepimą (viso 6)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt