Markės
Dovanojame autorėmelius, marškinėlius ir rankšluosčiusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau

Atsiliepimai (8282)

Darius | 2023-09-25
Puikus automobilis su 1.4 varikliu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika patenkinama, geros degalų sąnaudos, valdymas patikimas, solidi išvaizda
Esminių nematau
Kodiaq apgalvotas iki smulkmenų, todėl prie jos priprantama akimirksniu. Nemažam automobiliui 1.4 litro variklio užtenka, važiuoja gana lengvai ir labai ekonomiškai. Automobilio natūra tikrai švelni, jokio sportiškumo, jokio noro važiuoti bekele ar pan. Visais kitais atžvilgiais Kodiaq jums patiks. Salonas labai erdvus, į bagažinę telpa didelis vaikiškas vežimėlis. Patinka modernūs technologiniai sprendimai variklyje, pavarų dėžėje ir t.t. Ypač gerai Škoda pasirodo prie blogo oro. Kuo prastesnės kelio sąlygos, tuo geriau automobilis elgiasi kelyje. Šeimai turbūt tai vienas geriausių variantų rinkoje. Beje, bijojau medžiaginio salono dėl teplumo. Tačiau medžiaga pasirodė visai praktiška, be to tokiame salone vasarą nekaršta, o žiemą nešalta. Neklausykite “ekspertų”, kurie peikia DSG dėžę ir 1.4 variklį. Galbūt pirmieji modeliai prieš penkiolika metų ir buvo nepatikimi, tačiau šiandien tiek variklis, tiek dėžė veikia puikiai. Puikus automobilis, vis dar esu labai patenkintas šiuo pirkiniu.
Pilnas atsiliepimas...
Saulius | 2023-09-24
Prestige komplektacija su dvilitriu dyzeliniu varikliu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Itin geras salonas, itin ekonomiškas
Brangus išlaikymas
Maniškis varomas tik dviem ratais, turi 183 AG dyzelinį variklį. Viduje - prestižinė apdaila, elektrinis stiklinis stogas per visą ilgį, atbulinės eigos kamera, pilno dydžio atsarginis ratas, fantastiška raudona spalva. Automobilis važiuoja smagiai, o kuro sąnaudas stebiu per Jaguar programėlę. Kelionėje iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal, automobilis naudojo vidutiniškai 3,7 L/100 km važiuojant į priekį, o atgal vos 3,3 L. Nerealu! Aišku oras buvo nekarštas, ramus, važiuota praktiškai nenaudojant kondicionieriaus. Trumpuose atstumuose mieste automobilis naudoja apie 5,2 L net naudojant oro kondicionierių ir šildomas sėdynes. Šis Jaguar pakeitė ankščiau turėtą 2007 metų Chrysler 300C – anas buvo geras žvėris, bet su daugybe problemų. Prieš tai turėjau BMW 330D universalą, kuris iš pradžių labai patiko, atrodė gana erdvus, tačiau buvo siaubingai perdažytas su prastos kokybės interjeru. Šiam BMW prireikė naujos sankabos ir tuomet pavarų dėžės, į saloną tekėjo vanduo ir nepaisant visų mano pastangų per 9 mėnesius jis nuolat gedo. Todėl šis Jaguar man nuolat teikia džiaugsmą, fantastišką ekonomiškumą ir kol kas negenda. Vidaus apdaila pagaminta pavyzdingai, naudojamos patvarios medžiagos, ypač bagažinės ir statramsčių zonose. Mechanika nuostabi. Minusai – eilinės priežiūros paslaugos labai brangios, paprasti remonto darbai ir detalės tokios kaip stabdžių kaladėlių pakeitimas kainuoja kosmosą.
Pilnas atsiliepimas...
Saugirdas | 2023-09-22
Nissan Almera Tino 2005 2.2 dCi 100kW (136 Hp)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiškas (100kW), ekonomiškas, automobilio salonas transformuojasi , aukštoka sėdėsena, geras matomumas.
Bloga garso įzoliacija prie didesnio greičio.
Patikimas ir dinamiškas variklis. Patogus važiuoti ir tolimesnės kelionėms, prie didesnio greičio bloga garso įzoliacija, aukštesnė sėdėsena. Reikalaujantis mažai remonto. Patogus eksplotuoti, lengvai išsiima galinės sėdynės, daug papildomų daiktų dėtuvių.
Pilnas atsiliepimas...
Asta | 2023-09-21
Mano pirmasis japonas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Salono talpa puiki, salono surinkimo kokybė, degalų sąnaudos ir dinamika nebloga, puikus valdymas
Garso izoliacija prastoka
Mano vairavimo stažas jau 12 metų, bet apie automobilius nelabai išmanau. Tačiau šiuo Honda Civic esu patenkinta. Iš karto atkreipsiu dėmesį į tai koks puikiai valdomas šis automobilis. Pagreitis iš 1.8 variklio vidutiniškas ir kuro sunaudojimas vidutinis. Apie gedimus kol kas nieko negaliu pasakyti, buvo keletas standartinių patvarkymų, keistos stabdžių kaladėlės ir kitos eksploatacinės medžiagos. Automobilis atrodo kiek kitaip nei visi, man jis išsiskiria iš masės kitų, po kelionės eidama namo visada atsigręžiu atgal. Gal dėl to, kad automobilio išorė itin tvarkinga. Interjeras ypač geras, žema sėdėjimo pozicija yra puiku, veliūrinis interjeras neprilygstamas, nors ir teplus. Mieste kartais dugnas liečia gulinčius policininkus, automobilis turi mažą prošvaisą. Minusas, bet greičiausiai ne automobilio, o labiau mūsų kelių. Turite būti ypač atsargūs važiuojant nelygiu keliu. Tai mano pirmoji automobilio apžvalga, taigi techniškai nelabai ką galiu pasakyti. Automobilį naudoju neitin daug, bet juo esu tikrai patenkinta.
Pilnas atsiliepimas...
Indrė | 2023-09-20
Mazda CX-5 2015m
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiškas, komfortiškas, manevringas
Nepatikimas variklis
Kuro sąnaudos pakenčiamos. Man ideali mašina daugeliu aspektu tik ne pagrindiniu - variklis. Pasireškė variklio degimai su labai nevaikiškom remonto išlaidom.
Pilnas atsiliepimas...
Vidmantas | 2023-09-19
Juodas Kia Soul su raudonu stogu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, priežiūros išlaidos nedidelės, patogus mieste
Kieta pakaba, prasti dažai
6 metus turėjau Kia Soul, turiu šiek tiek patirties. Puikus automobilis, labai patikimas ir praktiškas. Nemaža prošvaisa ir trumpos iškyšos leidžia be baimės važiuoti prastesniais keliais ar pievomis, statyti automobilį prie aukštų bortelių tikrai saugu. Viduje daug erdvės dėl kampuotų automobilio formų, nėra centrinio tunelio, todėl trims žmonėms gale patogu. GDI variklio su 132 AG galia iš esmės pakanka, taip pat ir lenkimui užmiesčio keliuose. 6 metus neturėjau jokių techninių problemų. Po 5 metų eksploatacijos buvo pakeistas katalizatorius (visi žino apie jų kokybę) ir tiek. Visa kita veikia kaip ir turėtų būti, nei viena lemputė neperdegė :) Iš minusų – kieta pakaba. Kad ji būtų minkštesnė, reikia susidėti mažesnius ratus, tinkamiausi 16 colių ir aukšto profilio padangas. Taip pat prie minusų galima priskirti nedidelę bagažinę, bet jei išimti grindų pertvarą, tai bagažinės tūrį galima nemažai padidinti. Kitas trūkumas – prasta dažų kokybė ir trapus priekinis stiklas. Kapotas pas mane visas nudaužytas akmenukų, o stiklą irgi kelis kartus įskėliau nors ir labai nežymiai. Šiaip patenkintas automobiliu.
Pilnas atsiliepimas...
Kamilius | 2023-09-18
Kia sportage 2013m 1.7 dyzelis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogus, kuro vartoja nedaug.
Varikliai ir kėbulas.
Nors visi ganėtinai giria šiuos auto, mano patirtis bloga. Labai greitai rūdyja kėbulas. Visų jų liga tai rudyjantys ir nusilupantys ratlnakiai. Keičiau sankaba, su abs davikliais ne kartą buvo bėdos. Į variklį kišau pinigus. Genda purkštukai, dpf filtrai, tai gan brangūs malonumai. Variklis problematiškas, kėbulas irgi. Parsiduoda sunkiai ir kainos krenta labai greitai.
Pilnas atsiliepimas...
Alis | 2023-09-17
2016 metų Elantra
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Priežiūros kaina, puiki išvaizda, geros degalų sąnaudos, puikus patikimumas, valdosi gerai, saugos įranga
Garso izoliacija prastoka, maža prošvaisa – reikia saugoti važiuojant per blogus kelius
Patikimas, jokių rūpesčių nekeliantis automobilis. Labai patraukli išvaizda. Man tai pati gražiausia iš visų išleistų Elantrų. Mažos benzino sąnaudos, geras valdymas. Neblogos paslaugų kainos pas oficialų atstovą. Šiek tiek siauroka bagažinės anga, dėl pasvirusio galinio lango sunku pakrauti stambiagabaričius krovinius, bet kaip sako grožis reikalauja aukų. Mano nuomone tarp panašaus dydžio automobilių, Hyundai turi geriausią kainos ir kokybės santykį. Tik gaila, kad šiandieninės automobilių kainos nukeliavo kažkur į kosmosą ir neblogų metų automobilis tiesiogine to žodžio prasme tampa prabanga.
Pilnas atsiliepimas...
Mindaugas | 2023-09-16
Puikus patikimas pravažus universalas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas
Šiems laikams didokos kuro sąnaudos
Pirkau iš USA 2021m. 2,5ltr Touring maksimalios komplektacijos. Ne raketa aišku, bet pakanka dinamikos normaliam važiavimui. Salono kokybė jau tikrai gera, kito lygio negu senesnių modelių, garso izoliacija taip pat pagerinta, tikrai neblogai. Centrinis multimedijos ekranas flegmatiškas, reikia palaukti kelias sekundes kol užsikrauna. Pravažumas, važiuoklės darbas puikus. Gedimų nuvažiavus 50000km jokių neturėjau. Kaip tokia daržinė tai visai ekonomiškas, ramiai važiuojant iki 100km/h sunaudoja iki 7ltr benzino. Puikus neglamūrinis automobilis brandžiam žmogui.
Pilnas atsiliepimas...
Laurynas | 2023-09-15
Blogiau negali būti
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tokių net nėra :)
Nelaiko kuro siurbliai, prasti varikliai, gendanti stabdžių sistema, labai prasta izoliacija, žiemą greitai atvėsta salonas, lėtai šyla salonas - galima sakyti šiluma neegzistuoja, korozija, kieta ir nepatogi važiuoklė
Kadangi varydavau automobilius iš užsienio, keletą tokių Zafirų buvo patekę ir į mano rankas. Vieną iš dvejų parvarytų nutariau pasilaikyti sau, kadangi atrodė talpus ir praktiškas. Tačiau su juo buvo visko, daug neišsiplėsiu, kadangi sekančiuose komentaruose jau žmonės minėjo tas pačias problemas. Šiuose automobiliuose genda vos ne viskas, kas tik yra. Teko turėti visokiausių automobilių, kurių gamybos laikotarpis buvo 1995-2007, tačiau prastesnio automobilio už Zafirą, net nežinau.
Pilnas atsiliepimas...
Tomas | 2023-09-14
Lexus CT200h
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamiškas, manevringas, negenda, ekonomiškas
Maža bagažinė
2011 metų Lexus. Važinėju nuo 2022 metų. Puikus automobilis miestui, nereikalaujantis išlaidų. Patvarus ir kokybiškas. Manevringas, smagus posūkiuose. Trasoj trūksta galios ir pasijaučia silpnesnė garso izoliacija, nėra skirtas ilgoms kelionėms, nors yra gana komfortiškas ir kokybiškas viduje. Daug vietos gale keleiviams, bet dėl to bagažinė maža.
Pilnas atsiliepimas...
Žygis | 2023-09-14
Mažasis Suzuki
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, gebėjimas įveikti bekelės kliūtis, kompaktiški matmenys, priežiūros išlaidos, kantri pakaba
Valdymas, kuro sąnaudos, dinamika, salono talpa
Šis visureigis ar krosoveris yra greičiau ne automobilis, o keturratis su stogu ir automobiliniu varikliu. Važiuoti juo labai šaunu mieste, miške, lauke, bet ne užmiestyje. Vairas “medinis”, stabdžių nėra, ant provėžų šokinėja kaip kamuolys. Tačiau dėl trumpos ratų bazės ir siauro kėbulo, kvadratiškų formų ir tiesių aiškių matmenų, su Jimny galite įlįsti į bet kokį tarpą parkinge. Mieste juo važinėti yra vienas malonumas. Be to tam padeda aukšta sėdėsena. O dėl aukštos prošvaisos galite tilpti ne tik į siaurą vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, bet ir susigalvoti naują :) Mieste man pilnai užtenka 1.3 motoro, nors automobilio dinamika žinoma nenustebins. Mieste Jimny valgo nuo 11 iki 13,5 litro – tai kažkoks nesusipratimas sakyčiau. Važiuoti greitkeliu nėra smagu. Papučia stipresnis vėjas ir automobilį nešioja, o kur dar triukšas. Komfortiškas greitis yra iki 90-100 km/val.
Pilnas atsiliepimas...
Rytis | 2023-09-12
Sportage modifikacija 2.0 AT, 150 AG ir 4WD
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Priežiūros kaina bendrai paėmus nebloga, išvaizda, geras pravažumas
Kuro sąnaudos ir patikimumas
Neįmantri mašina, su visai neblogu pravažumu kaip parketiniui visureigiui, gana vikrus ir patogus automobilis. Viduje gana patogios sėdynės, bet nėra reguliavimo elektra. Vairuotojo sėdynė turi aukščio reguliavimą, juosmens atramą kuri yra bevertė mano nuomone. Premium komplektacijoje yra panoraminis stogas, vėlgi ši opcija man nėra kažkuom labai vertinga. Jei jo nenaudojate, mechanizmas užkepa ir gali turėti problemų, reikia jį stebėti, pravalyti ir sutepti stoglangio kreipiklius. Žiemą šis liukas yra papildomas pašalinių garsų ir triukšmo šaltinis. Be kita ko, panoraminis stogas sunaudoja daug vietos nuo lubų. Todėl konfigūracijoje be tokio stoglangio vairuotojo sėdynė turi daug didesnį aukščio reguliavimo diapazoną. Plius automobilyje be stoglangio tyliau. Visi žino apie šios Kia variklio problemas, bet mane jos aplenkė. Tačiau visų ratų pavaros problema, apie kurią ne visi žino manes neaplenkė. Ir kaip reikiant – priekyje šlicus sudrožė, o gale sugadino diferencialo movą. Nerekomenduoju versijos su visais varomais ratais.
Pilnas atsiliepimas...
Algimantas | 2023-09-10
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškumas, itin patikimas ir praktiškai jokių problemų nesukeliantis
Nuvilianti dinamika, ypatingai užmiestyje, komforto nėra labai daug
Pirkau naudotą, su 60 tūkst. rida. Šiaip automobilis tikrai geras ir patikimas, kuro sąnaudos pravažiavus 30.000 km. yra 6,2 l/100 km. Tačiau didelė dalis buvo autostradoje važiuojant 130, kita dalis mieste rytais ir vakarais vykstant po 2 km. tai nelabai net variklis spėdavo pašilt. jeigu važinėjant mieste ilgesnius atstumus be kondiškės ir pečiuko, tikrai galima tilpti į deklaruojamus 3,9 l. Kadangi automobilis universalas, tai vietos tikrai pakanka, stebuklingo komforto nėra, taip pat dinamika ir reakcija į gazą tikrai nėra labai smagi. Tačiau labai daug atperka automobilio patikimumas. Taip pat vidaus medžiagos nėra prabangios ar labai kokybiškos, tačiau atitinka automobilio kainą. Realiai per 4 metus buvo 2 kartus pradėjusi leisti vandenį galinė lempa, buvo sugedęs kuro bako dangtelio fiksatorius (pakeitimas gal 20 eurų) bei reikėjo pakeisti valytuvo kažkokią dalį už 30 eurų. Visa kita - tik einamieji aptarnavimai. Nors rida jau 140.000, tačiau tepalo visiškai nevalgo - tarp tepalų keitimo kas 15.000 niekada netrūksta tepalo. Automobilio baterija po 8 metų yra šiek tiek pasidėvėjusi (nežymiai jaučiasi talpos skirtumas palyginus su tuo kaip buvo pradžioje, tačiau tas skirtumas tikrai minimalus, manau iki 10%) patarčiau rinktis tik hibridinę versiją.
Pilnas atsiliepimas...
Andriuss | 2023-09-09
Rekomenduoju
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manervringas nebrangus remontas
Variklis kiek silpnokas
Fainas manevringas automobilis Nedideles kuro sanaudos, nebrangus remontas
Pilnas atsiliepimas...
Julius | 2023-09-09
Vertas dėmesio
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kanos ir kokybės santykis
Didelių dar nepastebėjau
Mano Tucson nuvažiaves 90000, apie techninius gedimus nekalbėsiu, važinėju dar tik kelis mėnesius, bet keleta įžvalgu turiu. Ramiai važiuojant tiek mieste tiek ir užmiestyje jis gali būti ekonomiškas, vidutines sanaudas galima išspausti ir 7 litrus. Nudžiugino salono erdvė sėdintiems gale, vaikai sėdintys vaikiškose kėdutėse priekyje sėdintiems nugaros nespardo. Važiuoklė tikrai nėra komfortiška, nors ratai r17, neįsivaizduoju kaip galima važinėti su r18 ar r19, nebent tik labai gerais keliais. Viliuosi, kad važiuoklės kietumą atpirks jos patikimumas. Bet iš esmės esu pakolkas patenkintas automibiliu.
Pilnas atsiliepimas...
KM | 2023-09-08
3.5 CVT ir Murano
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas, geras valdymas, išskirtinė išvaizda
Nėra
Tai jau trečias Murano modelis mano gyvenime. Labai patikimas automobilis, kas būdinga visiems mano turėtiems Murano. Pagamintas itin kokybiškai, apdailos medžiagas puikios, valdymas puikus, didelis bagažinės tūris. Viskas automatizuota, klimato sistema, viskas kas įmanoma. Priekinių sėdynių ventiliacija yra puiki, padoraus lygio garso izoliacija nors ir neideali. Priekiniai LED žibintai šviečia tiesiog idealiai. Didelis automobilis įsibėgėja nerealiai gerai dėka naujos kartos CVT dėžės, kuris dabar turi režimą imituojantį pavarų perjungimą, o tai yra labai malonu. BOSE garso sistemai žinoma jokių rekomendacijų nereikia - skambesys yra aiškus ir sodrus, o jį dar labiau sustiprina puikus to paties gamintojo žemųjų dažnių garsiakalbis. Viskas puiku, rekomenduoju.
Pilnas atsiliepimas...
Rapis | 2023-09-06
30kwh 2016 europinis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimas
Ilgos kelionės per daug prailgėja ypač žiemą.
Pirkta su 60.000km rida iš Prancūzijos ir 80% soh(baterijos sveikata) arba 11/12 bar. Vasarą nuvažiuodavo užmiestyje prie 90km/h 160km, žiemą prasčiausiais orais 120km. Nuo 2021 iki 2023 nuvažiuota 50.000km. Visiškai nesaugota baterija - dažniausiai kraunama greitu krovimu, o namie iki 100%. Baterijos sveikata nukrito iki 70% soh, 9/12 bar. Dabar nuvažiuoja 140-105km. Elektros naudoja vasara 124wh/km, žiemą iki 180wh/km. Niekas niekada nesugedo. Rūdžių nelenda. Navigacija lėta, nepatogi. Valstybinės greito krovimo stotėlės nepatikimos dažnai neveikiančias randu. Tai gerai, kad privačių jau yra ir tikiuosi dar padaugės nuo kitų metų dingus nemokamoms valstybinėms ir bus galima visur be streso važiuoti po Lietuvą. Lyginant su 1.4 golf benzinu sutaupiau ant kuro 3000eur. Esu labai patenkintas, manau dar labai ilgai važinėsiu, o batereikai perdaug nusidėvėjus planuoju įsidėti 40kwh batereiką. Šiai dienai tokią paslaugą randu už 6000eur.
Pilnas atsiliepimas...
anupras | 2023-09-05
Vytukas 1,6d mechanika
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
ekonomiskas, grazus dizainas, nebrangus, yra mersiniu patogumu, vaziuoja minkstai, gerai groja, geresnis salonas uz reno, pezo, citrona, opeli
mazia vietos vairuotojui, durnos sedynes, pigus dazai, daug piguvos, nelabai megstamas tarp vairuotoju
Krovininis busikas (prailgintas) trumpas yra pigesnis. Kazkaip rinkoje sitie busai yra pigesni lyginant su fordu ir volkvagenu. Panasiai kainuoja, kaip opel, renukas, citronas ir pezukas. Man visai patiko. Vaziuoja minkstai, sedi gana aukstai, geras matomumas. Atrodo lyg zaiuotum su aukstu dzipu. Grazios juodos spalvos. Lengvai sukinejasi vairas, ant kurio yra visa multimedijos mygtuku kontrole. Vairas is netikros odos, greit devisi ir nusitrina. Grazus dizainas, patraukli isores isvaizda. (cia matyt ir nuplauke didzioji dalis gamintojo pinigu skirtu buso kurimui) Daug funkciju atiteko nuo kitu mersedeso markiu. Pav autopilotas, kolonkes, mygtukai, galbut vaziuokle - sugeria neblogai duobes, vaziuoja minkstai ir komfortiskai.R16 ratai. originalus metalo diskai, aukstas gumos profilis. Yra dvi versijos: darbinis ir keleivinis. Keleivinis eina su prabangesne komplektacija, su langais sonuose ir gale. Dvi sedynes priekyke. Kroviniis turi triju eile. Vairuotojo siek tiek reguliuojasi, keleivio taburete nejuda. Tiesa pasikelia sedimoji dalis ir gali susidet i vidu daiktus. Kas liecia sedynes - tai pavadinciau merso spjuviu i veida vairuotojui. Merso vadovai matyt laiko busiku vairuotojus uz zemesne kasta. Kurie nenusipelno normalios kabinos ir sedyniu, priversti kenteti ilgose kelionese. Sedymoji dalis tokia trumpa, kad tinka tik mazo ugio zmogui. Koju neina normaliai istiesti, nes nera visai palikta vietos tarp paneles ir sedynes. Sutaupe, nes norejo padidinti kroviniu skyriu - kroviniai svarbiau uz vairuotojo savijauta. Juk vairuotojas tik samdomas gyvulys ir tiek.(analogiskai vietos ir keleiviniame, kur maniau, kad bus daugiau) Salonas atrodo labai asketiskai ir pigiai, vidaus dizaina braize matyt girtas studentas. (kam darbininkui patogumai ir geresnes medziagos) Volksvagenas - pigesnis uz mersa, zemesnes klases auto, taciau ir tas sugeba visa galva auksciau sukurti salona vairuotojui. Atitinkamai juos labiau ir perka zmones. Cia skaitau, kad merso marketingo skyrius padare didziule nedavonotina klaida. Tokiu budu sumazindamas vidutinio dydzio busiku merso populiaruma rinkoje. Aisku ju pasiteisinimas butu: mes niekada ir nebuvome orientuoti i darbiniu auto segmenta,mums nesvarbi busiku rinka, mes juk posh auto gamintojai. Taciau minivenu segmentas yra labai svarbi rinkos dalis. Kuri yra auganti. Tai tiesiog universalus auto: ir darbui ir seimai ir ilgoms kelionems(iki pardes lakstyt nelabai patogu, nor irgi galima). Gali sau patogiai keliauti, su savim pasiimti kruvas daiktu, juos saugiai paslepti viduje nuo pasaliniu aukiu. Imontuoti papildomas spynas duryse (vel gi gamintojai pramiegojo papildoma opcija, nes vagys labai daznai megsta jas islauzti) Kuro ryja visai nedaug, jeigu perki 1,6d. yra dar 2.0d. Tas ryja daugiau, nu gerai, gali greiciau paspausti, jeigu gyveni Lenkijoje ar Vokietijoje. Visur kitur 80-110km max. Uzmiestyje telpi i 6l, kas yra fantastika tokiai budai. Mieste apie 8l. Kas irgi yra labai gerai. Volksvagenas 4x4 ryja visus 13l. Ryja tepalus jei vaziuoji virs 130-140. Siaip varikliukas nuo renuko, visai nekaprizingas ir patvarus, greiciu deze irgi matyt nuimta nuo prancuzo - truksta isbaigto suderinamumo, pavaros trumpos, jauciasi prancuziskas piguva. Cia mersas ant tiek sutaupe, kad pagailejo deti savo agregatus. Tai viska pasako gamintojo poziuris i si auto. 1,6 arkliu pilnai uztenka, ko is pradziu bijojausi. Tikslas buvo ekonomija, o ne greitis. Su kuo sis autobusiukas pilnai susitvarko ir stebina. Turi dvi is abieju pusiu sonines duris(renukas traffic tik is vienos, darbinis vagenas berods irgi). Dedasi ivairaus dydzio ragai ant stogo, galima dar tiek pat prikrauti, kiek ir i vidu, juokauju. Pilasi addblue ant 7-8tukst. Dar is minusu: priekines dureles atsidarineja tik pusiau(matyt tam, kad nesudarytu kliuties islipinejant judriioje gatveje) kito paaiskinimo neturiu. Keistokas sprendimas, atrodo, lyg butu kazkas suluze. Priprantama. Multimedija pasenusi, pixseliai is 2000. Nors muzikos garsas maloniai nustebino(kolonkes turbut nuo c klases) groja geriau negu golfas ar skoda. Yra bluetooth, laisvu ranku iranga, usb, kondikas ir peciukas veikia labai gerai. Patogus autopilotas, greit pasikelia langai. Visada dega trumpos sviesos, kai stovi neuzkurtas, sodinasi akumas. Kuris idetas sumazinto dydzio, todel per silpnas tokiam auto ir nepritaikytas zemom temperaturom. Vel gi taupymas ir dar karta taupymas. Idomus momentas - atsidaryt kapota yra rimtas questas. Be youtubo niekas neranda pirma karta. Yra pavargimo ispejimo mersine funkcija vairuotojui - dega kavos puodelis skydelyje. Bandziau kelis kart ji nuimti - nesekmingai. palikau kad degtu amzinai. Dazai - silpna vieta. Is sono atrodo, kad buvo dazytas. Taciau cia originalas. (gal pirkejas uzsake pigiausia laka, kai pirko nauja) kapotas visas nusidauzo smulkiais akmenukais (patarimas uzsidet plevele, jeigu ilgiau ruosiates laikyti auto) greit braizosi kebulas, danga isties silpnoka. Pliusas: bamperiai pigus priekinis 150-gale 250eu nauji. Perdazineti nereikia, nes eina krovininiam nedazyti. Rekomenduoju pirkti su parktroniku arba galima isideti nebrangiai paciam pas elektrika(+/-200 su detalem) arba galine kamera, nes atbulomis vaziuoti yra issukis. Veidrodeliai dideli, bet vis tiek sunkoka. Todel pas dauguma apdraskytas, aplankstytas daznai buna galas, dureles gale. Nepaisant visko busikais visai patiko, jeigu butu normalios sedynes ir daugiau vietos priekyje, sakyciau visai normalus busas. Pas kitus tokio dydzio busikus vietos irgi ne kazin kiek daugiau. Turi daug minusu, bet yra nebrangus ir patikimas. (keleiviniai yra zymiai brangesni, nes naudojamia taksi ir vipiniu keleiviu veziojimui) Skiriasi tik priekine paneles apdaila ir skidelis. Eina jau nudazyti vienos spalvos bamperiai. Zmones mieliau renkasi T5/6 VW arba Ford Custom. Servisas: tepalai +filtras 130. Galinis stopas 160, diagnostika 40, rimtu gedimu nebuvo, remontuoti mazgu neteko. Ziureti kebulo stovi, ar veikia kondikas, serviso istorija, ar tvarkingas pardavejas. Ar veikia galiniai stopai(gali tekti keisti visa stopa, nes nupuna nuo vandens kontaktai)
Pilnas atsiliepimas...
Ainis | 2023-09-04
Mažas įspūdingas automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika, valdymas, degalų sąnaudos, dizainas
Pravažiuojamumas ir garso izoliacija
Laba diena visiems! Honda yra Honda - automobilis labai malonus naudoti. Puikiai tinka mieste, pakaba vidutiniškai kieta, gerai reaguoja į gazo pedalą ir neblogai įsibėgėja. Šiaip žemas, kaip ir visi to meto automobiliai. Salonas puikus. Daugybė įdomių akcentų, nišų, skydelio spalva keičiasi priklauso nuo apkrovos – smagus dalykas nors nėra jokia naujiena šiais laikais. Bagažinė didelė. Vienintelis pastebėjimas - galinių keleivių įlaipinimas išlaipinimas nėra lengvas reikalas dėl stipraus sparno išlenkimo. Bet aš gale nesėdžiu :) Kuro suvartojimas žiemą su visais apšildimais, įkalnėmis, kamščiais ir trumpais spurtais - ne daugiau kaip 9. Tai yra maksimumas. Vidutiniškai 6-7. Trasoje suvartojimas paprastai yra ne didesnis kaip 5.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...415

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt