Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Audi A4
1995 - 2001
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-04-12
A4B5 1.9 Tdi 81kw automatas
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Pigi eksplotacija , jokių navarotu, talpi bagažine, pigi
Morališkai pasenusi, 1.8 nėra geras variantas.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Sveiki ką gi atsiliepimu tikrai labai daug per daug ir neišsipilėsiu tai mano pirmoji mašina ją įsigijau iš perekupo kuris sakė kad viskas gerai apart kad keistos durelės nes daužta buvo iš dalies buvo teisus ką aš keičiau tai žinoma diržus su škyvais su detalėm ir darbu sumokėjau 160€ (diržas škyvai kondicionieriaus diržas ) tada po 2 mėnesių pradėjo pypsėti tepalų lemputė patikrinus tepalus viskas buvo gerai problemu neradau tačiau lemputė toliau pypsejo ir dabar pypsi nors pakeičiau daviklį už 3€ Kame bėda neisivaizduoju tepalų ne ėda ir važiuot važiuoju taip jau 3čia tūkstantį. Tada po 6 mėnesių pradėjo tekėti antifryzas pasirodo lašėjo nes nebuvo sandaru su darbu ir detalėm sumokėjau 20€ keičiau guolius dėjau brangesnius itališkus sumokėjau 8€ už guolius (2) ir 8€ už darbą kadangi pats garažo neturiu tenka apsilankyt servizuose keisdamas guolius keičiau stabdžius nes buvo jau baisus už stabdžius sumokėjau 36€ (Su darbu) pati mašina nėra brangi motoras yra kantrus ir dideliu bėdų tikrai nėra ! mašina važiuoja ganėtinai minkštai lyginant su 2008 bus nissan almera. Manau kaip pirmas automobilis yra tikrai puikus pasirinkimas kuro daug neryja net ir paspaudus o čia dar senas durnas automatas 4 bėgių tikrai rekomenduoju kaip pirma masina ! greičiausiai pats ją dar vairuočiau ir vairuočiau tačiau jau pabodo ir dar girtas sodyboj pamiršau langą uzdaryt tai prilijo ir dabar daug pelėsio ant galiniu sėdynių. Abidna nu bet šiaip mašina kaip pirma nuostabi rekomenduoju !
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt