Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
2020-02-22
Patogus automobilis už nedidelę kainą
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Komfortas, pravažumas, interjero kokybė
Šiek tiek "buka" greičių dėžė
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Turėjau paprastą A6 2.7TDI, vėliau nusipirkau Allroad tam pačiam kėbule (C6), 3.0TDI. Automobilis kaip už tokią kainą (6000 EUR) manau geriausias pasirinkimas segmente - interjeras kokybiškas, naujuose Pasatuose plastmasės prastesnės kokybės, išvaizda dar nėra labai smarkiai pasenusi, važiuoja patogiai ir pakankamai ekonomiškai (max. 10 litrų mišriai važiuojant). Pravažumas nerealus, daugumą parketnikų deda į vietą:) Kas nuvylė perėjus nuo paprastos A6, tai tikėjausi žymiai daugiau traukos iš 3 litrų motoro, nors 171kw, bet atrodo, kad 135kw E46 geriau traukia, taip pat labai lagina dėžė, norint smagiau pavažinėt būtina įsijungt sport režimą, bet tada apsukas kelia iki redline, o aukštose apsukose motoras labai išsikvepia (dyzelis vis dėlto) ir gaunasi tik daug garso be traukos:) Taip pat nesitikėkit daug komforto iš pneumatinės važiuoklės - paprasta A6 su pneumatine važiuokle plaukia, bet Allroade ji panašesnė į paprastą A6 važiuoklę (nors pagalvės ir tokios pačios). Žinoma, bet kokiu atveju auto važiuoja minkštai. Netaupykit pinigų perkant, skelbimuose labai daug lavonų!!
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt