Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Audi A6
1997 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-01
Audi A6 C5 2.5tdi 120kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Garso izoliacija, ypač jei sumontuoti dvigubi stiklai. Nuolat ventiliuojamas salonas automobiliuose su saulės elementų stoglangiu. Ypač maloni važiuoklė. Variatorinė dėžė man asmeniškai didžiausias pliusas Patikimumas.
Priekiniai sparnai iš vidaus turi putas kurios traukia drėgmę ir pūdo juos, bet turbūt 90% auto savininkų jas jau išsiiėmę.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Automobilis geras, talpus, pravažus, nereikalaujantis didelių investicijų, jeigu turi galvą ant pečių. Visuomet verta rinktis tik gausios komplektacijos auto, lengviau vėliau parduot, pačiam maloniau važinėtis. Visada prieš psrkant bent nuskaityti klaidas su vcds. "INA" Diržų komplektas su termostatų šiam auto iš "autoplikio" kainuoja 177€. + darbas, tad tikrai nebekainuoja kosminių pinigų pasikeist diržus. Restauruoti važiuoklę kainuoja iki 150€ su garantijom. Nuo 2002 atnaujinti varikliai su išspręstom beveik visom bėdom "nebedylantys velenėliai, išspręstos siurblio bėdos". Labiausiai atnaujintas ir vėliau iki 2008 metų į škodas dėtas variklis buvo 120kw. Verta paminėti, kad ekonomiškiausi varikliai yra būtent su automatinėm variatorinėm pavarų dėžėm, būtent dėl idealaus galios perdavimo. Mažiausiai ekonomiški varikliai yra 132kw su visais varomais ratais. Vidutinės sąnaudos ~12litrų. Visų varikių su mechaninėm pavarų dėžėm sąnaudos vidutiniškai siekia 9-10 litrų, o 120kw su variatorine dėže sąnaudos siekia 8-9 litrus. Variatoriaus tepalus būtina keisti kas 40-60tūkst km. Filtras nesikeičia, reikia tik išleisti 6litrus tepao ir supilt kitus 6 litrus. Su darbu ir tepalais kainuoja iki 100€, vienintelis svarbus dalykas, kad tepalas būtų G052180A2 specifikacijos, nes kitaip dėžė gali ir nebeveikt. Auto yra skirtas brandiems žmonėms, kurie mėgsta komfortą, todėl viskas automobilyje yra labai civilizuota, tiek pakaba yra minkšta, tiek gazo pedalą spaudžiant, mašina juda į priekį be staigių tampymųsi, ypač tą jausmą sukuria variatorinė pavarų dėžė, tą tikrai įvertina keleiviai, nes važiuojant jautiesi lyg plauktum.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt