Markės
Dovanojame autorėmelius ir marškinėliusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau
Atsiliepimai
Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
2023-02-10

Audi A6 C6 2.4 benzas

Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Geras ir patikimas variklis, patogus salonas, išvaizdus dizainas, gražus variklio garsas,
  • Gera garso izoliacija
  • Interjero medžiagos
  • Erdvus salonas
  • Talpi bagažinė
  • Gražus dizainas
trukinėjančios variklio grandines, vairo stiprintuvo problemos, elektronika, labai brangus išlaikymas net ir smulkiu gedimu, neekonomiškas
  • Neekonomiškas
  • Prasta pakaba
  • Brangus išlaikymas
  • Prastas matomumas iš vidaus
  • Nemanevringas
Variklio darbinis tūris, l: 2,4
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Koks gi Lietuvis skaitaisi jei neturejes Audi.. taigi..išvardinsiu savo nuomone pliusus ir minusus šio auto. PLIUSAI : pagrindinis pliusas tai 2.4 variklis, iš savo patirties sakau kad tikrai patikimas variklis, tik jei jau ryžtates pirkti ši modeli žinokit kad teks nori nenori keisti grandines, nes ankščiau ar veliau jos pradeda barškėti, pasikeitus važiuosit ilgai ir nuobodžiai, variklis mėgsta pavalgyti tepalus. per 2 metus turejimo jokiu problemu su varikliu neturejau apart grandiniu keitimo, dirba kaip šveicariškas laikrodukas. Kebulas gan atsparus korozijai. MINUSAI : silpnos vietos kaip minėjau yra grandines, kas tikrai nera pigus malonumas kuris atsiejo virš 1k su darbais, vairo stiprintuvai liga, aukšto slegio tepalo šlangos kas taipogi nepigus malonumas,periodiškai stimpa babinos, elektronika taipat nera stiprioji šio automobilio puse, dažnai supuva galinis kairės puses žibintas taipogi liga, Remonto išlaidos šiam automobiliui yra KOSMINĖS.. net ir taisant smulkius gedimus ar pvž einamus, kaip tepalu keitimas su filtrais, stabdžiu kaladeliu pakeitimas, jau nebekalbu apie nenumatytus ir kažkokius didesnius gedimus.. kuro sanaudos taipogi nemažos, bukit pasiruoše kad pasrėbs kaip Karvyte, žodžiu išlaikymas galiu pasakyti šio limuzino tikrai nepigus, tad jei norit kišti i tai daug pinigu PRAŠOM :)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas