Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Audi A6
2004 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-06-23
Audi
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patogus kelionėse, erdvus, garso izoliacija, interjeras gana malonus, puikūs variklai.
Detalių kainos, kuro sąnaudos, elektrinis rankinis, nusitrinantys nygtukai (nekokybiški) , priėjimas prie žibintų norint pakeisti lemputę.
Variklio darbinis tūris, l: 2,7
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 11,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 7,6
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Pats automobilis dažnai sutinkamas gatvėse, yra gan nemažų gabaritų, ilgesnėje kelionėje tikrai malonu vairuoti. Salonas jeigu palyginsit audi 80 ir šitą , tai skirtumas tik atnaujintos plastmasės ,man kažkaip audi labai nebepatobulėja, kaip sako liaudis bulka yra bulka. Dinamiški varikliai, pavarų dėžė , bent jau mechaninė tikrai smagi. Garso aparatūra gražiai groja, nėra ką lyginti su BMW automobiliais.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Automobilį turėjau neilgai, galbūt 8 mėnesius , per kuriuos į jį investavau apie 1000 eurų. Nusipirkau jį už 3800 sedaną, 2.7tdi mechaninė greičių dėžė. Viskas atrodė gražu pirmajį mėnesį , kol nepradėjo viskas gesti iš visų kampų, pradedant škyvais baigiant el. suportams. Turėjau vieną ilgesnę kelionę , į Vilnių (300 km į vieną pusę). Dėja neatlaikė ,sustojus įkalnėje, užtraukiau rankinį, atleidau pradedant važiuoti ir viskas pabiro, cypimas automobilyje nenormalus ,borto kompo klaida įspėjanti, kad kažkas su stabdžiais negerai, naktis buvo sunki. Taigi tą vietą remontuojant dar reikėjo pririšti prie kompo.Keičiau diržus, škyvą ,nes ale mechanikų nuomone jis susidėvėjęs, kainelė nustebino (600 eurų). Pagalvojau, kad gali laukti dar ir grandinės keitimas su įtempėjais, tai pabijojau to , kad man į tokių metų automobilį per didelės investicijos, kurios niekada neatsipirks, tai pardaviau automobilį.
Patarimai perkančiajam
Apžiūrėti tik šaltu varikliu, prieš kuriant pasiklausykit būtinai ar nesubarška įtempėjas ar grandinė , gali laukti nemalonios staigmenos, tikrai negalima delsti ir nekeisti viso komplekto grandinių. Kaip ir kiekvienam automobiliui pažiūrėkit ar veikia visi jo privalumai , jeigu ne, pasidarykit patys nuomonę, kad pardavėjas nelabai linkęs mylėti automobilio. Turėkit pinigėlių kurui, labai raji tam . Detalių kainos stulbinančios. Audi su BMW tokio pačio lygio lavonai Lietuvoje, visi damušti , jums rinktis kuri markė labiau patinka, į abi reikės sukišti ne vieną atlyginimą.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 15)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt