Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Chevrolet Volt
2010 - 2015
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-09
Puikus elektromobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Daug nuvažiuoja ant elektros 60-70 km ir toliau galima važiuoti benzinu, nedegraduoja baterija, nemokamas parkavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, važiavimas A juostom
Reikia priprasti prie matomumo, keturios sėdimos vietos (užtai patogios)
Variklio darbinis tūris, l: 1,4
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 1,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 2,0
Bendras automobilio aprašas
Puikus elektromobilis, su kuriuo galiu sutaupyti važinėjant mieste ir bet kada panorėjus išvažiuoti į pajūrį ar užsienį negalvojant, kad išsikraus. Išsikrovus važiuoja ant benzino taip pat puikiai kaip elektros režimu iki 150 km/h greičiu, taigi visur pakaks jo. O patogumų irgi prikrauta, paprastas naudoti borto kompiuteris, žiemą galima pasišildyti saloną prieš važiuojant (tiesiog pulteliu įsijungia, aš iš namų pro langą jungiu), USB, Bluetooth ir kt. Nuo 2016 metų daug daugiau funkcijų pridėta (adaptyvus kruizas, Android Auto, Apple CarPlay, aklos zonos davikliai, automatinis parkavimas) tai dabar taupau tokiam naujesniam. Kai paskaičiuoju kiek sutaupiau per visą laiką ant kuro ir parkavimo Vilniuje su savo 2013 metų Voltu, tai visai nebus gaila tam naujesniam, jis dar daugiau ant elektros važiuoja. Ir dar kiek rytais laiko sutaupyta per Vilniaus kamščius A juostom važiuojant.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Remontas niekuo neypatingas, svarbu prižiūrėti. Baterija nedegraduoja kiek metų eina vis tiek pat nuvažiuoju ant elektros. O kas lieka tai pakaba ir elektronika, tai čia tos dalys kur nesunku gauti ir nuo kitų mašinų tinka.
Patarimai perkančiajam
Rekomenduoju pirkti iš įmonės tada daug patikimiau ir galima tikėtis palaikymo ir kad nedings. Taip pat kaip žinia dauguma Chevrolet Volt yra iš JAV ir daužti, tai rekomenduoju perkant gerai pasidomėti kiek daužtas buvo ir kas pakeista ir ar gaudosi pardavėjas apie automobilį, kurį parduoda. Nes dabar ieškau sau 2018-2019 metų volto ir skelbimuose randu melagingos informacijos, tad atsargiai su neaiškiais pardavėjais, kuriems tik kad prakišti rūpi.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt