Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
2020-07-24
Svajonių elektromobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Tylus, stilingas, netaršus, patvarus, patogus
Mažai vietos aukštam žmogui gale ir penktam keleiviui. Didelė, bet sekli bagažinė.
Variklio darbinis tūris, l: 1,5
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,6
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 2,3
Bendras automobilio aprašas
Mano modelis 2016 m. LT komplektacijos. Turiu 3 mėn. Kiekvienas važiavimas teikia malonumą. Mieste salone visiška tyla, mano standartams prabangiai atrodantis salonas iš gerų medžiagų, patogios sėdynės. Važiuoklė minkšta. Už vairo yra regeneracinė svirtis, su kuria stabdant dar labiau įkraunama baterija. Patogus lietimui jautrus ekranas su Android Auto ir Apple CarPlay funkcijom. Specialioj kišenėj net galima be laidų pakrauti palaikomą telefoną. Elektra nuvažiuoti galima nuo 75 iki 110 km. Yra nuvažiuojančių ir 120 km. Gyvenu bute, kraunu iš nemokamų lėto krovimo stotelių. Pilnai pakrauna per 4,5 val. Kasdien važinėjant mažesnius atstumus galima išvis nemokamai važinėti. Pats daugiau naudoju ilgesnėms kelionėms, tai benzino variklis neretai naudojamas. Su pulteliu galima nuotoliniu būdu pasišildyti automobilį prieš sėdant važiuoti. Šildomas vairas, sėdynės. Labai gera "Bose" audio sistema. Turbūt pats kiečiausias dalykas: automatinis parkavimas, kai vairą suka už tave, tu tik dirbi su stabdžiais. Rašymo metu vis dar nemokamas parkavimas didmiesčiuose, Palangoj, leidžiama važiuoti A juosta. Didžiausi minusai: gale aukštesniems žmonėms vietos ne per daugiausiai, viduriniam keleiviui kojoms vietos mažai, nes tą vietą užima išilgai einanti baterija ir buteliukų laikikliai, nėra greitojo krovimo. Premiere komplektacijos dar turi atstumo jutimo, linijos palaikymo sistemas.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Nesunku pačiam pasikeisti alyvą, filtrus. Dalis gauti nėra labai sunku, Lietuvoje yra pasiūla. Nuvertėja lėtai, kadangi susidomėjimas elektromobiliais tik auga.
Patarimai perkančiajam
Tikrinti automobilio istoriją, kad nebūtų šovusios pagalvės. Dauguma parkeliauja iš JAV aukcionų daugiau ar mažiau daužti, bet nereikia to bijoti.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 10)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt