Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Citroen C4 Picasso
2013 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-12
Puikus šeimyninis automobilis_2
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Erdvus, labai ekonomiškas, tylus variklis, galybė vietos bagažinėje ir keleiviams, garso izoliacija puiki.
Toliau kvailiojanti multimedia, todėl reikia palaukti kol užsikrėtus.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Na ką gi. Manau atėjo laikas pratęsti savo ankstesnę apžvalgą apie šį automobiliuką. Ir štai: 1,6l dyzelis, 83kW, mechanika. Nuo pirkimo jau praėjo 1 metai ir 5 mėnesiai. Pravažiuota: 30000 km. Tiek mieste, tiek užmiestyje. Sakyčiau tai visgi labiau auto ilgesnėms kelionėms (vairuotojui), kadangi už miesto net praleidžiant 3val už vairo be sustojimo nuovargis tikrai nesijaučia. Visai kas kita sėdintiems gale. Ilgainiui pradedi gale nerimastingai laukti kelionės pabaigos. Kuro sąnaudos užmiestyje stebina ir toliau, nes važiuojant 120 km/val ~5,2-5,4l. Mieste 6,2l (bent taip teigia borto kompiuteris) Eksploatacinės išlaidos: pakeistas smagratis ir sankaba. Jau pirkdamas mačiau šią bėdą, bet susitvarkiau (~900€) ir toliau jokių bėdų. Toliau tik tepalai, filtrai. Posūkyje stebina, nes į posūkį eina kaip prikalta. Garso izoliacija taip pat puiki, nes triukšmo iš lauko mažai girdisi. Žiemą salonas greitai šyla, langus aprasojusius greitai nupučia, todėl netenka sustirusiomis rankomis rytais važiuoti. Todėl finale manau auto puikiai atitinka savo kainą. Ir po šio automobilio stipriai pakeičiau nuomonę apie prancūzų automobilius.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt