Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Fiat Stilo
2001 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-03-19
Fiat Stilo 1.9 JTD
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Puikaus dizaino, saugus, patikimas, ekonomiški dyzeliai, apsauga nuo rudžių, jautrus, malonus vairuot, gerai sukomplektuoti
  • Ekonomiškas
  • Gera pakaba
  • Gerai valdomas
  • Stabilus kelyje
  • Nebrangus išlaikymas
  • Manevringas
  • Gražus dizainas
Pasitaiko elektronikos gedimu, nuvilia apdailos plastiko kokybė
  • Prasta garso izoliacija
  • Prastos interjero medžiagos
Variklio darbinis tūris, l: 1,9
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
2013m įsigijau ir iki dabar naudojau beveik kiekvieną dieną. Patenkintas, puikaus dizaino, ekonomiškais, jautrus, malonu vairuoti.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Važiuoklės remontas nebrangus, detaliu nesunku surasti, tik teks susitaikyti kad Fiat‘as yra kontaktų mokslas, neskubėkite lėkti į servizą tik atsiradus prietaisų skydelyje kažkokiai klaidai, ji kartais savaimę dingta, jei tai lempučių problema, tenka pavalyti kontaktus ir vėl veikia ir šviečia. Bet jei patys nenorėsit ar nemokėsit pasikeisti artimų šviesų lempučių, susitaikykite kad servize teks nemažai sumokėti už tai. Nes daugelis kas turėjo šios modelius žino, kaip jas galima pasiekti, 1) tik nuėmus akumuliatorių su dėže ir langų skysčio bakelį, 2) nurinkti priekinį bamperį ir išsiėmus pačias lempas, 3) nuėmus ratus ir posparnius. Gal dar yra koks išradingas kitas būdas. Bet pats asmeniškai išsisprendžiau įsirengęs papildomas Dienos šviesos lempas, kad rečiau tektų keisti šias lemputes. Mašina apart nedidelių trūkimų patogi, stabiliai laiko kelią, pavedė tik kelis kartus ir atvirai dėl pačio greičiau tingėjimo ir pasitikėjimo, kai per šalčius laiku nepakeistas akumuliatorius, ar kai neplanuotai lūžo spyruoklė. Mašina tikrai daug ką turi bazinėje komplektacijoje, dėl kurių kiti gamintojai savo modeliuose prašo primokėti: lietaus ar šviesos sensorius, follow me home, traukos kontrolės sistema ir pan. Mano dar turėjo Webasto, tai ir malonumas ir jokios problemos su užvedimais žiemą. Varikliai patikimi, tepalų nevalgo, traukos 85kW tikrai pakanka tokiam automobiliui, jei aišku nesat Schumacher‘iai.
Patarimai perkančiajam
Įsivertinti bendra būklę, nes mašina jau nebe nauja ir nebegaminama, ar atitinka jūsų lūkesčius nuvažiuoti iš taško A į tašką B, užsukti į servizą ir priimti sprendimą ar norite įsigyti.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 1)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt