Markės
Dovanojame autorėmelius ir marškinėliusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau
Atsiliepimai
Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Patalpino: Konstantino | 2008-08-18

HONDA ACCORD

Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Pagaminimo metai: 1994
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Pavarų dėžė: Mechaninė
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 11,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 7,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Ikyrejo nuolat krapstytis prie audzi ir bemewe ir teko ieskotis japono. Prima nusipirko draugas Accorda ir man patiko, tai butent tik jo ir ieskojau. Beveik idealus automobilis. Mane zavi nei per kieta, nei per minksta vaziuokle, idealus valdymas, sportiskas dizainas, erdvus salonas ir bagazine, dinamiskas ir ekonomiskas variklis.Kolkas trukumu neiszvelgiu, automobilis idealios bukles. Daliu kainos tikrai nesikandzioja, domejausi tuo. (pigiau nei BMW) pakeitus nereikia vel krapstytis po pusmecio kaip vokieciose. Viskas paprasta ir elemintaru.
Variklis
2.0 16v 96kw.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Dirzus, tepalus, visus filtrus, vairo traukes antgali.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas