Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda Civic
2001 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-15
Civic 2004m 1.4 benzinas-dujos
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
pigi eksplotacija, pigus taisymas, pigus draudimas, puikus miesot automobilis
nekomfortiškas ilgose kelionėse, prasta garso izoliacija
Variklio darbinis tūris, l: 1,4
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 10,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 8,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Žinoma tai miesto automobilis. Ilgose kelionėse labai pavargsta nugara ir rankos, tačiau kentėti galima (reikia daryti dažnas pertraukas). Mieste pakankamai manevringas, problemų su parkingu dar neturėjau. Šis auto neskirtas vežioti keleiviams, gale mažai vietos, tačiau važiuoti vienam ar dviese labai patogu ir praktiška. Labiausiai tinka pradedantiesiems vairuotojams, nes vairuoti pakankamai linksma, o draudimo, kuro ir taisymo kainos nesikandžioja. Garso izoliacija nėra labai gera. važiuojant 90 labai daug triukšmo, tačiau, dar kartą pasikartosiu, tai miesto automobilis. Salono kokybė nėra pati geriausia, bet kaip už tokią kainą tikrai nėra prasta. Pavarų svirtis labai patogioje vietoje, vos 20cm nuo vairo, todėl pavaros persijungia labai greitai ir intuityviai. Taip pat Hondos pavarų dėžė išlaiko savo reputacija, labai malonus ir tiklsus perjungimas ir jokių problemų su patikimumu.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Automobilis labai patvarus ir patikimas. Turiu jau 8mėnesius ir servise buvau tik kartą kai reikėjo pasikeisti ratus į žieminius. Žinoma būtina priežiūra (teplai, filtrai, diržai) bet dauguma dalykų galima pasidaryti pačiam. Automobilis su dujomis labai ekonomiškas, už 12-15 eurų nuvažiuoja 300km. Per 8 mėnesius benziną pyliausi tik 2 kartus. Nuvertėti jiems jau nelabai yra kur, nes 2004 metų modelis kainuoja iki 1000 eurų. Už tavrkingą variantą galima būtų sumokėti kiek daugiau.
Patarimai perkančiajam
prieš perkant automobili siūlau pažiūrėti servise, arba bent palįsti po apačia. Labai svarbu, kad nebūtų supuvęs , nes kitaip labai daug išleisite ant remonto. Taip pat nepermokėkite už automobilį :). Jeigu kaina iki 1000 tada jau verta galvoti. Būtinai paieškokite varianto su dujomis jeigu jums rūpi ekonomiškumas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 3)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt