Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda Civic
2005 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2021-01-17
Honda Civic 2.2d
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, sportiškumas, dinamika, ekonomija
-
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,0
Bendras automobilio aprašas
Nesu turėjęs daug automobilių, BMW 320, Audi A4 ir šį Honda Civic. Turėti automobilį man buvo galvos skausmas, dėl nesibaigiančių problemų, kol nusipirkau Civic. Turiu 3 metus ir nieko, teko pakeisti tik spyruoklę ir traukę, apart periodinių keitimų (tepalai, filtrai). Atrodo jau lauki bėdų, bet tiesiog negenda, pfu pfu pfu. Honda Civic 2.2d dviduris (S line apdaila), galios ir ekonomijos santykis puikus, kas labiausiai nustebino tai valdomumas (kartingas). 2 durys man nėra minusas - geresnė išvaizda, mažiau purvo o ir pats nelipu į galą, bet kai vežu žmonės gale visi stebisi, kad daug vietos. Patogiai nusileidžia sedynės, dažnai vežuosi dviratį (neišardęs), taip pat esu miegojęs pasiklojęs čiužinį - vietos užrenka (1.83m). Išore mato kiti, pats matai vidų, o vidus geras, medžiagos kokybiškos, gražus veliūras, plasmasės kietos bet niekas nebarška, panelę labai patogi, daug vietos pasidėti daiktus.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Remontas - negaliu daug komentuoti, nes jo nėra. Eksploatacija - vidutiniškai kuro sąnaudos 6l (matuota) Nuvertėjimas - mažas (mašina nėra morališkai pasenusi - inovatyvi)
Patarimai perkančiajam
REKOMENDUOJU, bet būtinas tikrinimas servise ! Nerekomenduoji tam, kas dažnai važinėja tolimus atstumus 150 ir daugiau, tam kam norisi minkštos pakabos ir aukšto automobilio (teks išmokti parkuotis galu)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 6)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt