Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda Civic
2005 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-02-03
Puikus auto
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimumas
Kietokas
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Auto pirkom prieš du metus, rida buvo 216tūks. Dabar rida 310tūks. Nuvažiavom apie 100tūks. Nemažai keliaujame su automobiliu, po Lietuvą ir kitas valstybes, Patogus greitkeliuose, puikiai valdosi važiuojant didesniu greičiu.Beveik niekas negenda, keičiam tepalus, veiną kartą keistos stabdžių kaladelės,ir stabilizatoriai, nes truputį trakšejo, auto turi gana kietoką važiuoklę, bet tikrai nevargina kelionėse, man tai gana maloniai važiuojasi, nes nelabai mėgstu minkštas, liūliuojančias auto. Garso izoliacija iš variklio skyriaus nebloga, padangas renkuosi tylesnes, nes ratų garso izoliacija nėra labai puiki,. Ratai 18coliu,padangos 235 40 r18. Mašina bėgėjasi labai smagiai, variklis 2.2l dyzelinas. Auto turi gana pilnoką komplektaciją,sveisus odos salonas, kseon lempos,labai jauku viduje, nes yra panoraminis stogas. Kebulas jokiu korozijos požymių neturi,nors mašina jau 14m senumo.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt