Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda CR-V
2016 - 2022
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-24
Ir vėl Honda CR-V
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimumas
Multimedija
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Kad Honda marke Lietuvoje yra pakankamai nišine galiu spręsti pagal atsiliepimu skaičių. Šiuo metu važinėju 5 kartos CR-V modeliu. Taip pat šeimos autoparke liko ir 4 kartos CR-V. Jam neužilgo bus 8 metai. Abu pirkti salone. Apie pirmąjį mano CR-V galit rasti atsiliepimuose. Jeigu pirmąjį savo CR-V pirkau visiškai ekspromtu , tai antrąjį jau su dideliu noru. Pries tai per savo beveik trisdešimt metu automobilisto istorija nebuvo kad i to pacio gamintojo auto persesčiau. Jeigu gyvenime turėsiu ir toliau pakankamai lėšų, tai prie savęs norėsiu tureti du ypatingai kokybiškus daiktus. Tai IPhone ir Honda CR-V. Jie ir po 8 metu veikia taip pat kaip ir pirma diena. Apie remontus nėra ką rašyti nes jų beveik nebuvo. Eksploatacinės išlaidos ir viena karta per 8 metus kazkas neženkliai tvarkyta galineje pakaboje. Tai čia viskas apie ankstesnįjį mano CR-V su 2.2 dyzeliniu motoru ir 5 pavarų automatine greičio dėže. Tai tvirtas derinys. Dabartine yra benzinas 1.5 turbo ir variatoriumi. Kai sužinojau kad sekantis CR-V bus tik 1.5 motoru negalėjau patikėti. Važinėjau su 2.2 o dabar galiu rinktis tik 1.5. Nekažkas ... Bet 1.5 generuoja 143 Kw o 2.2 110 Kw. Test drive dariau gal tris kartus. Na nekėlė man pasitikėjimo tas 1.5 skaičius.Bet kadangi tai Honda , kuri garseja savo patikimais varikliais, tai ryžausi. Bet po metu eksplotacijos nieko blogo negaliu pasakyti. Manęs nenuvylė.Sanaudos priklauso nuo važiavimo stiliaus. Mieste 9-10 l. Trasoje krašto keliais važiuojant 90-100 km/h uzteks ir 6 l. Greitkelyje minant 150 km/h galima ir 10l vidurkį išvysti. Aš neturėjau kantrybes laukti kol Lietuvoje bus galima įsigyti hibridine versija. Pradžioje įvežineti pradėjo benzinine o vėliau hibridine versijas. Bet mano skaičiavimais man hibridas atsipirks po 7 metu. Nelabai racionalus is ekonomines puses pasirinkimas. Nebent is ekologines ... Grįžtant prie “monstro” 1.5 Turbo. Važiavimo pojūtis geresnis negu ankstesnis 2.2 variantas. Gal naujausis variatorius tą jausmą sukuria lyginat su klasikiniu automatu. Pagreitėjimas tolygesnis.Visur man dinamikos užtenka. Ir mieste ir greitkelyje. Naujoji CR-V man komfortiškesne . Yra visos saugumo sistemos. Automatinis stabdymas , juostos išlaikymas ir t.t. Minusą irgi galiu paminėti. MULTIMEDIJA. Tikrai yra kur tobulėti. Ber kažkaip susigyvenau. Palaiko Apple Car ir tai jau yra neblogai. Net neabejoju kad yra ir greitesnių, taupesnių ,komfortiškesnių automobilių. Bet matyt Honda CR-V turi kažką tokio , kad savininkai važinėja po 10-15 metu su tuo pačiu modeliu. Mano nuomone tai jausmas kad turi tikrą tvirtą daiktą , kas šiais laikais reta.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 34)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt