Markės
Dovanojame autorėmelius ir marškinėliusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau
Atsiliepimai
Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Patalpino: Nerimas | 2014-07-03

FRV

Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Paklusniai valdosi, patogiai sėdisi vairuotojui
Bloga garsi izoliacija, neekonomiškas, trūksta galios.
Pagaminimo metai: 2005
Variklio darbinis tūris, l: 1,0
Kuro tipas: Benzinas
Pavarų dėžė: Mechaninė
Kėbulo tipas: Vienatūris
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 11,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 9,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,0
Bendras automobilio aprašas
Bloga garso izoliacija. Priekinė vidurinė sėdynė praktiškai nenaudojama(jei sėdi vidutinio sudėjimo žmogus tai trukdo vairuoti). Šiaip vairuoti patogi, prietaisų skydelis aiškus, daug pasidėjimo lentynėlių dėžučių. Gale trise sėdi pakankamai komfortiškai.
Variklis
Varikliui trūksta dinamiškumo, sportiškumo na ir galėtu būti ekonomiškesnis. Vidurkis gaunasi 9,8 ltr.
Patarimai perkančiajam
Tikrinti pakabą.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 39)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas