Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda HR-V
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-08
1.6 iDTEC
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Ekonomiškas variklis
  • Erdvus salonas
  • Stabilus kelyje
Akumuliatorius jau pakeistas, stabdžių diskus reikia keisti kas 40 tūkst. wow. Lėtas elektronikos ir ekrano veikimas tikrai erzina ir nėra intuityvus. Sėdynės per siauros. Kieta pakaba.
  • Silpnas variklis
  • Prasta garso izoliacija
  • Prastos interjero medžiagos
  • Maža bagažinė
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Dyzelinas
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 5,2
Bendras automobilio aprašas
Po to kai anksčiau turėjau Mazda3 kuri buvo neįpatingai gera mašina, esu nusivylęs Honda. HRV tapo brangus automobilis kaip tokio lygio modelis. Nors atrodo gana gražiai ypač su geru išpildymu. Variklio galios tokios ir buvo galima tikėtis iš 1,6 L dyzelinio variklio. Automobilis tikrai lėtas, nebent stipriai spaudžiamas, tačiau ekonomiškas irgi stipriai krinta. Taip pat variklis triukšmingas. Stoglangis suteikia malonų jausmą salone, tačiau atidarytas yra labai triukšmingas važiuojant daugiau nei 60 km per valandą greičiu. Kai kurių pavarų perdavimo skaičiai prasti, nors pavarų perjungimas geras, elektronika irgi erzina dėl įvairių perspėjimų, kurių dauguma visai neaktualūs. Jutiklinio ekrano jautrumas labai prastas. Garso sistema visai nebloga. Šiaip vietos interjere yra nemažai, tačiau trūksta vietos kojoms jei esat aukštas net ir ant priekinių sėdynių. Sėdynės beje siauros ir nepatogios. Galinės sėdynes ir bagažinę galima pareguliuoti išgaunant visai neprastą bagažinės erdvę. Tačiau bagažinėje nėra atsarginio rato. Apskritai jausmas, kad padariau klaidą nusipirkęs šią Hondą.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt