Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda HR-V
1999 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
Lankytojo
reitingas
3.1

Atsiliepimai įvertinti 13 kartų
Reitingas - kas tai yra?
Peržiūrėti lankytojo anketą
2021-02-01
HRV ,2004, AUTOMATAS 66kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gal tik pravažumas.
Garso izoliacija, cvt automatas, kėbulo korozija.
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 10,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 7,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 8,5
Bendras automobilio aprašas
Pirktas Vokietijoj su 75000 km. rida. Kaina buvo sąlyginai aukšta tiems metams , bet tvarkingas, su visais servisais. Pirmas įspūdis (po 15 metų visokių BMW modelių)-košmaras.Kad silpnas variklis tai viskas aišku, bet CVT tipo automatinė greičių dėžė neatlaiko jokios kritikos. Važiuojant įkalnėn ar kažką lenkiant, toks jausmas ir garsas , kad vietoj variklio benzo pjūklas (garso izoliacijos-0). Iš kitų problemų. Nuo maždaug 100000km. ridos prasidėjo vibracijos greičių dėžėje pradedant važiuot iš vietos, kai karšta. (kai šalta, jokių problemų) . Tepalo keitimas nepadėjo, problema liko. Ilgas distancijas važiuojant tas netrukdo, bet mieste užknisa. Staigiuose posūkiuose atsirado garsas galiniame tilte (užteko papildyt tepalo) nes šitam modelį galas įsijungia tik kai prabuksuoja priekis. Per tris metus nuvažiuota apie 70000 km. Įstatytos paskutinės kartos dujos, keista priekiniai stabdžių diskai su kaladėm, aišku tepalai filtrai, visi diržai (vasarą kai įjungta klima-žviegia). Neužilgo po dujų įstatymo užsidegė lempa "chek engine". Nepadėjo nei liambda zondo keitimas, nei kiti reguliavimai. Važiavimui netrukdė , bet į akis blizgino, tai teko išimti (neteisinga, bet niekas nepasikeitė dar nuvažiuot 60000km). Be garso izoliacijos dar problema su kėbulo korozija, cvt automatine dėže, vietų skaičius-4, (pas mane buvo penkių durų modelis). Nepatogumas, kad variklio vožtuvai reguliuojami( kaip kokių žigulių). Ekonomija su dujom pakenčiama. Važiavimo smagumo jokio. Pigiai su dujom iš taško į tašką tenkino. Sėkmingai pardaviau ir džiaugiuosiu.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Originalios dalys brangios , bet nelabai kas genda.
Patarimai perkančiajam
Ieškoti su maža rida. Automatai problematiški. Kėbulo stovis.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt