Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda HR-V
2015 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-11-13
Mažasis Honda visureigis 1.6
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Puikus automobilis, patogus ir praktiškas
  • Talpi bagažinė
  • Stabilus kelyje
  • Nebrangus išlaikymas
  • Informatyvus vairas
  • Manevringas
Tik mažas 1,6 variklis nėra nei galingas nei pernelyg ekonomiškas
  • Silpnas variklis
  • Neekonomiškas
  • Neergonomiškas salonas
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Bendras automobilio aprašas
Turėjau daugelį metų Honda Civic kol po vieno įvykio jis buvo nurašytas į istoriją. Po to domėjausi Honda, žinoma Civicu, tačiau labai nepatinko naujojo Civic išvaizda, plius norėjau praktiškos bagažinės ir galinių sėdynių. O tokias kaip tik ir turi HRV – pakėlus galines į viršutinę padėtį mano šuo gali gulėti ant galinių grindų išsitiesęs išilgai. HRV yra puikus praktiškas automobilis. Deja 1,6 variklis yra didžiausias nusivylimas. Prieš tai važinėjau ir ypač daug greitkelyje su puikiu dyzeliniu 2.2 varikliu, kuris buvo ir galingas ir ekonomiškas. Dabar tenka dirbti su pavarų dėže kai norite gerai pagreitinti, o sąnaudos neatitinka gamintojo nurodytų – pačiu pačiu ekonomiškiausiu režimu pre 70 km/h ima 5 L/100km, kai tuo tarpu Civic imdavo 4 L. Bet bendrai ekonomiškumas nėra blogas. Automatiniai valytuvai yra nekokie. Atrodo, kad Honda pasirinko jautresnį nustatymą, kuris arba per anksti aktyvuojasi arba visai neveikia jei jautrumą sumažinsite. Klimato kontrolė taip pat nešildo prideramai - jaučiu, kad temperatūra yra daug aukštesnė nei turi būti. Anksčiau nustačius ant didžiausios kaitros vistiek neprakaituojate ir nesijaučiate nepatogiai, o šis kaitina itin stipriai. Patikimumas tikrai geras - kadangi tai yra Honda tai nenuostabu, kol kas neturėjau jokių problemų. Jokių barškėjimų ir pan. Automobilis patogus ilgose kelionėse, praktiškas su didele bagažine ir sulankstomomis galinėmis sėdynėmis kas patinka mano šuniui nes šiam nereikia sėdėti bagažinėje :) Ar pirkčiau dar kartą? nežinau. Dyzelinė Civic versija man patiko labiau, plius skaitmeninis prietaisų skydelis pas Civicą daug smagesnis. Manau dabar tikriausiai žiūrėčiau į Mazda krosoverius, kurie vis dar siūlo 2.2 variklius.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 0)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt