Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Honda Jazz
2008 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-23
Labai linksmas auto. Praktiškumas, patikimumas ir truputėlis variklio ūžėsio. 5/5
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimumas, daug erdvės, smagiai metas bėgiai, mažos kuro sanaudos, pigus draudimas, mažas nuvertejimas
Triukšmingas greitkelyje, Prastos CVT pavarų dėžės, Truputį trūksta galios važiuojant greičiau, Brangesnis nei panašūs auto.
Variklio darbinis tūris, l: 1,2
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 6,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,0
Bendras automobilio aprašas
Turiu 2011m 2-os kartos Jazz'ą 1.2L su 122000km rida su mechanine pavarų dėže. Automobilis labai smagus ir praktiškas. Siūlomi 1.2L ir 1.4L varikliai. Neapsigaukit, 1.4L iš tikro yra 1.339L variklis. Važiuoklė kietoka, jaučiasi visos duobutės. Važiuojant greitkeliu trūksta 6-os pavaros, variklis ima skleisti garsą dėl aukštesnių apsukų. Interjero medžiagos atrodo kokybiškos, niekas nekleba. Daugybė vietų visur viską susidėt. Nėra touchscreen'ų, niekas neblaško dėmesio, viskas reguliuojama analoginiu būdu. !SVARBU! Rinkitės mechaninę pavarų dėžę. CVT pavarų dėžės ant Hondų yra probleminės ir važiuoja nesmagiai. IMKIT MECHANINĘ! Varikliui šiek tiek trūksta galios, bet mieste manau užtenka. Mašina gerai juda iš vietos, stabdžiai gerai stabdo. Smagiai jungiasi pavaros. Labai manevringas, tik priekio parkuojant niekaip nesimato. Atrodo, kad tuoj jau liesi kitą mašiną, nors realiai kokie 2m dar iki jos. Sėdynės patogios važiuot iki kokių 2valandų. Po to jau norisi atsikelt pasivaikščiot. Automobilis neįtikėtinai talpus. Esu 185cm ūgio ir į auto patogiai telpu. Matomumas puikus. Sudarymas įspūdis kad esate didesniame automobilyje nei yra iš tiesų. Bagažinė vidutinio dydžio, bet jei reikia ką nors transportuoti ar varai prie jūros - sulenkus sėdynes, galima sutalpinti daugybę lagaminų. (pagooglinkit "thingsthatfitinfit" ir pamatysit kiek žmonės visko pritalpina). Galinės sėdynes pasikelia ir aukštyn, taip galima gabent tarkim augalus vazonuose. Audio aparatura sakyciau visai smagi klausyt negarsiai. Truputėlį išboostinti žemi dažniai, bet skamba visai nieko. Jei didinat garsą pradeda distortint. Visgi už Jazz reikės truputį daugiau sumokėti, nei už kitos šios klasės automobilius. Kaina labai gerai išsilaikius. Draudimas pigus, kasko pigus. Kadangi šis auto dažnai laikomas senukų mašina, lengviau rasti su maža rida ir nenuvaikytus.
Patarimai perkančiajam
Pakeisti žvakes originaliom po kokių 100k km. 4 žvakės. Jazz silpnoji vieta. Nelaukit kol suges. Pakeiskit laiku, nes daug žmonių turėjo problemų, žvakės 'nušauna' ir apgadina automobilį ir tada reikia remontuot daug. Geriau pakeist ir but ramiam. Dėja jos keičiasi gal sudėtingsai ir reikės arba pačiam gerai pavargt arba vežt į servisa. Šiaip automobilis laikomas labai patikimu, pats negaliu apie tai komentuot, nes važinėju pusę metų, bet iki šiol viskas tvarkoje. Jei ieškosit telefono laikiklio - imkit tokį kuris dedasi į CD grotuvą. Bandžiau tuos, kurie turėtų laikytis prie oro angų - niekaip nesilaiko ir juda. VENKITE CVT pavarų dėžės.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt