Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Infiniti Q50
2013 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-11-24
Q50 per 3 metus
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dinamika, patikimumas, išvaizda, automobilio kaina
  • Dinamiškas
  • Interjero medžiagos
  • Komfortiškas
  • Gerai valdomas
  • Erdvus salonas
  • Gera įranga
  • Ergonomiškas salonas
  • Gražus dizainas
Išlaikymo išlaidos, nuvertėjimas
  • Brangus išlaikymas
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Benzinas
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 9,8
Bendras automobilio aprašas
Geriausias kainos ir kokybės santykis kai pirkau. Tuo metu svarsčiau 3 variantus – BMW 320, Lexus IS250 ir šį. Pasirinkau Infiniti ir nesigailiu. Taigi pliusai būtų tokie: 1) Išvaizda. Labai subjektyvus pliusas - man labai patinka, bet mano tėvui ji primena Mazda :) 2) Dinamika. Smagus automobilis. Yra galimybė pasirinkti nustatymus – važinėju daugiausia su Sport nustatymais. Kiek kietesnė pakaba + sunkus vairas. Iš vietos važiuoja labai žvaliai, su aplenkimu jokių problemų. Žinoma ne 6 sekundės iki šimto ir net ne 7, tačiau automobilio dinamikos pakanka tiek mieste, tiek užmiestyje. Tuo pačiu kuro suvartojimas rodo vidutiniškai 9,8l, nepaisant to kad dažniausiai važiuoju labai dinamiškai. 3) Patikimumas. Važinėju 3 metus, pravažiavau 43.000 km ir niekas kol kas nenuvylė. Jokio tepalo ryjimo, jokio ekrano laginimo žiemą kas dažnai rašoma apie šią mašiną. 4) Salonas. Viskas padaryta labai gražiai - du tikrai dideli monitoriai. Visi klimato koregavimai rodomi jutikliniame ekrane, bet yra ir fiziniai mygtukai. Start-stop sistemą patogu išjungti po vairu - patekai į kamštį, išjungei start-stop. Patogios, malonios sėdynės. Odos kokybė nėra tobula, tačiau per 3 metus nepaseno. Salonas yra stilingas ir malonus akiai - juoda oda + baltos Alcantara lubos. Galiniai keleiviai sėdi patogiai, yra daug vietos - daugiau nei pavyzdžiui naujajame Camry. Eikime prie minusų: aptarnavimas, detalės brangios. Nemažas nuvertėjimas. Bendrai: automobilis yra tikrai vertas sumokėtų pinigų, nes antrinėje rinkoje nekainuoja baisiai daug. Pliusai aiškiai nusveria minusus.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt