Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Jeep Grand Cherokee
1999 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-01-26
2001m Cherokis 3.1
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Pravažumas, komfortas, išliekamoji vertė
Brangoka eksploatacija "laikiniemas savininkams" kurie negerbia savo auto.
Variklio darbinis tūris, l: 3,1
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 15,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 10,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 12,0
Bendras automobilio aprašas
Turiu šį Austrišką Amerikoną jau porą metų. Austriškas dėl to, kad 3.1 dyzelius skirtus Europai surinkinėjo Austrijoj. Nusipirkus pakeičiau tepalus tiltuose ir greičių dėžėje. Beje, tepalai gan nepigūs jei naudoti reikiamus. Keičiau riebokšlį priekiniam tilte. Jei detales naudosi originalias, kad ir brangias, viskas bus OK. Ir tas Itališkas varikliukas jei tinkamai prižiūrimas tarnauja kaip priklauso. Beje pažįstu žmonių, kurie nupirkę auto už 10000 pagaili geriems tepalams 200 eurų. Po to iškyla problemos. Maloniai nustebino tech. apžiūra. Per porą metų pakeičiau tik stabdžių kaladėles ir vieną supportą atremontavau. Jokių bėdų apart šviesų reguliavimo ir kai kurių perdegusių lempučių. Kaip sakoma technikinę praėjo savo "chodu" . Nors kuro sąnaudos ir didokos vidurkis apie 12 litrų bet bent jau žinau, kad nepaves kelyje.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Remontas nėra brangus jei myli automobilį ir remontuoji sau. Tada ir 20 Eurų už paprasčiausią riebokšlį nėra daug. Bent žinai, kad jis originalus, o ne kinietiškas. Eksploatacija, jei naudosit tinkamas detales ir skysčius pradžiai atrodo brangoka, bet auto už tai atsilygina savo kantrumu. Kol kas nuvertėjimo nelabai jaučiasi. Už kiek pirkau dabar ir parduočiau. Aišku pataisas įves registracijos mokestis. Su juo nuvertėjimas bus apie 50 procentų.
Patarimai perkančiajam
Pravažiuoti lygiu keliu įsiklausant į priekinį tiltą ir greičių dėžės darbą. Jei važiuojat pirkti vežkitės žmogų kuris jau yra važinėjęs 4x4 ir "girdės kaip dirba dėžė, "razdatkė" ir tiltai.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt