Markės
Dovanojame autorėmelius, marškinėlius ir rankšluosčiusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Kia Ceed
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-10-31
2020m, 1.0 T-GDI, LX Plus
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Geras kainos/funkcionalumo santykis, patogus prietaisų išdėstymas, erdvus, šiuolaikiškas, bet santūrus dizainas. Daug saugumo technologijų. Nebloga garso izoliacija ir pagerina medžiagų kokybė lyginant su ankstesniais mod. Pigi eksploatacija, draudimas
Ne pats ekonomiškiausias, varikliui trūksta sukimo momento, važiuoklė kieta, nėra adaptyvinės kruizo kontrolės su mechanine greičių dėže.
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Rinkausi naują automobilį iš daugybės C segmento hatchback tipo automobilių ir teko išbandyti Golf, 308, Scala, i30, galų gale svarsčiau tarp Kia Ceed ir Toyota Corolla (2020) ir nugalėjo Kia. Pagrindiniai skirtumai nulėmę pasirinkimą - erzinančios smulkmenos Toyotoje - tragiška multimedija, galinio vaizdo kamera be dinaminių linijų, nėra galimybės užsisakyti su gamykliniais parktronikais, automatiniai langų valytuvai tik su automatinėm greičių dėže, jau neskaitant, kad Corolla mažiau praktiška dėl mažos bagažinės ir galinių keleivių ribotos erdvės, bei mažų galinių durelių (nepatogu vaiko kėdutę išiminėt). Kia taip pat buvo 1500€ pigesnė (su papildoma komplektacija), turi 7m garantiją, bei mažesnį CO2 išmetimą (lyginta su 1.2T Corolla), kas leido pasinaudoti valstybės parama atsisakant taršaus automobilio. Apie patį automobilį kol kas tik geri atsiliepimai, pravažiavau dar tik 4000km, tai apie patikimumą daug kalbėt negaliu bet visumoje esu patenkintas. Sakyčiau Ceed dabar yra Golfo kopija tik šiek tiek pigiau pagaminta ir gerokai pigesnė. Varikliai ne tokie smagūs kaip VW, garso izoliacija taip pat keliais decibelais prastesnė, tačiau visas salonas, valdymas, skydeliai, prietaisai įrengti patogiai, net ekranas pasuktas keliais laipsniais į vairuotoją kaip senuose BMW, kas sumažina atspindžius ir pagerina matomumą, bazinėje komplektacijoje yra viskas kas būtina ir kainuoja tik 12990€ (akcijos metu), įskaitant šildomą vairą, sėdynas, galinius parktronikus, avarinio stabdymo sistemą, linijų sekimą ir t.t. kas daugelyje brangesnių automobilių yra kaip papildoma įranga. Ko pasigendu tai tik distroniko (Corolla bazinėje komplektacijoje yra) ir LED žibintų. Visa tai galima užsisakyti Kia, tačiau kaina gaunasi daug didesnė ir artima Golf. Variklis 1.0 74kW. Silpnokas, užmiestyje fūras lenkti sudėtinga, bet užtat trikojai nebaisūs, bet autostradoj važiuoti 150km/h jokių problemų, tik sąnaudos kuro pakyla iki 7,5ltr/100km, kai važiuojant užmiestyje 90-100km/h į 5,5ltr telpa. Mieste galios pakanka, ypač kai variklis sukasi iki 6000rpm, trijų cilindrų garsas visai malonus ausiai (už 1.4 T-GDI geresnis). Mieste sunkia koja važinėjant 8-9ltr/100km. Šio variklio nerekonenduočiau tiem kam tenka daug važinėti užmiesčio keliais, geresnis variantas būtų 1.4. Tačiau kai 80% važinėji mieste, o 20% autostrada - visai tinkamas pasirinkimas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt