Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Kia Stonic
2017 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-06
Manevringas ir erdvus mažulis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Kaina, garantija. Salonas erdvus (vidutinio ūgio ir sudėjimo žmonėms), bagažinė ne pati mažiausia, variklis dirba patikimai, gausi standartinė komplektacija, manevringas, didesnė prošvaisa.
Garso izoliacija galėtų būti geresnė, nuo 110 km/h jaučiasi didesnis ūžesys. 3-čias bėgis pats silpniausias, reikia nuolat turėti omeny, ypač situacijose mieste, kai reikia staigaus pagreitėjimo.
Variklio darbinis tūris, l: 1,2
Kuro tipas: Benzinas
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,0
Bendras automobilio aprašas
Įsigijau iš salono savo pirmąjį NAUJĄ automobilį. Užkniso kišti pinigus į dėvėtų begalinius remontus. Paskaičiavau, kad per dvidešimt su viršum vairavimo metų galėjau nusipirkti bent du naujus automobilius. Suviliojo 7-erių metų garantija, kuria suteikia vienintelis Hyundai-Kia koncernas. Dėmesį patraukė ir išvaizda, iki tol netkreipiau dėmesio nė į vieną mažulį. Rinkausi tarp Hyundai i20 active, Kona ir Kia Stonic. Erdviausias salonas pasirodė Stonic'e. Pasirinkau patį paprasčiausią, tuo pačiu ir pigiausią, variantą. Netikėtai gavau mašiną su visais pagrindiniais šiuolaikiniais privalumais, bet užtai nedavė gražių lietų ratlankių, kurie būtent ir suteikia Stonic'ui grakštumo. Vadybininkė nuramino, kad su R15 mašina kur kas minkštesnė. Taip ir yra. Beje, bandymo važiavimui teko vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže, labai nejautriai reaguoja į akseleratoriaus paspaudimus. Nepatiko. Tad ramia širdimi pasirinkau 1,2 benzininį variklį be jokių turbinų ir automatų. Automobilis, aišku, nėra visureigis, bet 2 cm pakelta prošvaisa bei "ragai" ant stogo daro jį sportiškesnį, miške jaučiuosi kiek saugiau. Jau antra vasara keliauju šiuo automobiliu pilnai pakrauta mašina prie jūros ir dar su dviem prikabintais dviračiais ant galinių durelių, tad galiu pasakyti, kad esant tokiam apkrovimui ir lekiant 120 -130 km/h greičiu vidutinės benzino sąnaudos 6,1 l. Iki tol vasaros sezonu rodė 5,9 l, žiemą 6,0 l, kondicionierius nuolat įjungtas tiek žiemą , tiek vasarą. Nors rezultatas ir neblogas, bet tai vis vien daugiau, nei gamintojo nurodyta. Apie greitį. Šis 62 kw variklis nors ir nėra galingas, bet kelyje dirba puikiai, be vargo pasieksi 130 km/h, automobilius lenksi ne skriedamas, bet kultūringai - patikimai. Mieste mašina manevringa, galu pasistatysi ir prie ypač aukšto bordiūro. Dabar nuvažiuota 16 000 km. Per tą laiką vis tik buvo !!! vienas gedimas : žiemos metu dalinai atsisakė vėjelio reguliatorius. Aišku, sutaisė nemokamai, o paskui ir pakeitė visą bloką, tačiau nuosėda liko :).
Patarimai perkančiajam
Jei planuojate šeimos pagausėjimą, nerekomenduočiau. Nors vietos ir užtenka, bet tai daugiau automobilis vienam ar keliems žmonės su saikingu daiktų kiekiu.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 10)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt