Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Lexus RX
2009 - 2015
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-03-31
Lexus 450H Patikimas automobilis, tačiau sudėtinga rasti tvarkingą
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patikimumas
Sunku rasti tvarkinga, didele kaina, ganetinai senoviska isvaizda, bent jau modelio iki 2012 m.
Variklio darbinis tūris, l: 3,5
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 11,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 9,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 10,0
Bendras automobilio aprašas
Įsigijau 2012 m. Lexus 450h po daugiau negu 20 metų važinėjant su BMW markės automobiliais ir tuom esu labai patenkintas. Pagrindinė to priežastis yra patikimumas ir komfortas. Automobiliį turiu jau daugiau negu 4 m. ir remontams išleidau panašiai tiek kiek BMW išleisdavau kas 2-3 mėnesius... Daugėlis sako, kad Lexus nusileidžia BMW ir kitiems vokiškiems automobiliams komfortu ir valdomumu, tai jeigu lyginant BMW visureigio klasės automobilius, kuriuos pagrinde ir vairavau, tai valdomumas ir komfortas yra labai panašus, tik pati komplektacija BMW klasės automobilio yra įvairesnė ir už papildomus pinigus gali būti kiek geresnė, tačiau Lexus default modelis eina su harman cardon gamykline įranga, kai BMW gali gauti įranga, kuri groja panašiai kaip šiuolaikiniai mobilus telefonai... Lexus yra Lexus ir ateityje pirksiu tik Lexus automobilius. Tik kalbant apie Lexus 450h, pagrindinis patarimas net nekreipti dėmesio į automobilius, kuriu pardavimo kaina žemiau rinkos, nes 100% lavonai, sulipdyti iš kelių ar daugiau automobilių. Automobilį būtina tikrinti Mototoje, kurie su Lexus modeliais turi daugiausiai patirties, tačiau net ir jie kartais gali nepamatyti, kad automobilis sulipdytas iš kelių automobilių, jeigu tai padaryta tvarkingai, todėl rekomenduoju pirkti automobilį, kuris turi bent šiokia tokią įstoriją. Asmeniškai automobilį pirkau iš Mototojos, todėl ir gedimų/problemų su automobiliu neturiu, tačiau esu girdėjęs ir turių pažistamų, kurie nusipirko iš JAV daužtus su nuotraukomis, tačiau po gerų 4-5 m. pradėjo visiškai byrėti/lysti rudys, puti...
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Rinkoje yra labai didelis pasirinkimas, tačiau tvarkingas automobilis išlaiko gerai kainą ir taip greitai nenuvertėja, tačiau pilna skelbimuose variantų, kurie reliai pigesni 20-40%, tačiau kažkodėl jie pardavinėjima kur kas ilgiau negu brangesni variantai (tvarkingi).
Patarimai perkančiajam
Tikrinti Mototoja ir neapsigauti pigesniai automobiliais pasiuloje, kurie visiski lavonai. Tikrinti kebula, nes dauguma surudije!
Įvertink šį atsiliepimą (viso 8)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt