Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Lexus RX
2003 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-10-07
lexus RX 400H
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
sėdėsena, komfortas, variklio jėga, patikimumas, man asmeniškai šviesus salonas
galėtų būti mažesnis garsas iš automobilio ratų
Variklio darbinis tūris, l: 3,3
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 10,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 9,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 10,0
Bendras automobilio aprašas
Sveiki, turiu automobilį nuo 2019 12, bendrai automobilis tikrai geras, komfortiškas, smagus. Tik nusipirkęs keičiau žvakes, tepalus, reikiamus filtrus, pagrindinio diržo komplekto nekeičiau (kažkaip neprisiruošiu), tai kol kas visos eksploatacinės medžiagos.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Tačiau nusipirkau, pats normaliai nepatikrinęs ir gal per naiviai galvodamas, kad gedimas susitvarkys, pakeitus žvakes. O gedimas buvo ir lig šiol su juo gyvenu, tai keistas garsas (vibracija) variklio(dėžės) skyriuje vairuotojo pusėje. Buvo darytas Co testas servise (testas neigiamas) ne oficialiame, kaip sakiau keistos žvakės, taip pat buvo pakeista kolektoriaus tarpinė. Daryta diagnostika, pastebėjimai degimo permušimai įvairiuose cilindruose, bandyta keisti rites vietomis, tas pats. Pačių ričių nekeičiau. Taip pat buvo nuvaryta į Autotoja ir Mototoja dėl šio gedimo, viename įtarė bloko galvutės galimą trūkimą, kitame pašalinio oro prasiskverbimą pro įsiurbimo kolektorių. Antifrizo kiekį tikrinu gana dažnai, jokio mažėjimo nepastebiu, pravažiavau apie 4000-5000 tūkst. Taip pat pastebėjau, kad gedimas daugiau pasireiškia pereinant nuo pagrindinio variklio prie elektros. Kuro vidurkis apie 10 l/100. Su šiuo ,,gedimu'' važinėju lig šiol. Prieš pirkdami žiūrėkite šitą bėdą, kiek žinau ji gana dažnoka, gal būt perkaitinti varikliai. Nuvertėja tikrai nedaug.
Patarimai perkančiajam
Prieš pirkdami žiūrėkite šitą bėdą, kiek žinau ji gana dažnoka, o šiaip manau vienas iš geriausių variantų, ieškantiems panašios klasės auto
Įvertink šį atsiliepimą (viso 6)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt