Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Lexus RX
2003 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-12
Tobulas automobilis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Komfortas, galia, sedėsena, patikimumas, garso aparatūra
Gan sunkus tankas :)
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Bendras automobilio aprašas
Turiu 2008 m. Fl modelį 400h. Tai mano 23-čias automobilis. Vis ieškojau tokio, kurį norėtusi kiekvieną kartą vairuoti. Ir pagaliau radau. Būčiau nusipirkęs anksčiau, bet vis apeidavau. Atvirai pasakius tai vienas iš minkščiausių automobilių, jis tiesiog plaukia. Kadangi man patinka ramus važiavimas, tai man tobulas. Kam patinka sportiškumas tai ne tas automobilis. Apie pliusus, tai komfortas -žėlės pojūtis, garso izoliacija (nors virš 100km/h galėtų būti geresnė - girdisi ratų ūžesys), aukšta sedėsena, garso aparatūra, galia, patikimumas. Iš minusų, tai gan vangus, jaučiasi, kad 2 tonos, prastas vairo atsakomumas, priekinis langas gal kiek žemokas. Iš esmės man tai tobulas automobilis, viskas ko reikia yra. Kuro sąnaudos apie 9 litrus, važinėju ramiai. Būtina tikrinti servise, kitaip gali būti labai liūdna. Man pavyko iš trečio karto rasti, kiti ieško po pusmetį. Nebijoti didelių ridų - naivu tikėtis, kad luxury klasė būtų su maža rida ;) man labai svarbus patikimumas, kažkada buvau vokiečių gerbėjas, bet dabat jų kokybė tragedija. Man asmeniškai psichologiškai bloga vairuoti automobili, kai žinai, kad gali nudvėsti pakaba, automatas ar koks purkštukas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt