Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Mazda 6
2002 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-04
2.0 D 89kw universalas 2005m.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Erdvus salonas, patikimi varikliai, praktiškas ir gražus
Rūdys!!! Smulkūs elektronikos gedimai
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Automobilį įsigyjau beveik 12 metų senumo su maždaug 240 000 rida už 2225€ parvarytą iš vokietijos . Iš pradžių buvau labai patenkintas nes automobilis komfortiškas , gana ekonomiškas ir patrauklios išvaizdos. Tačiau su laiku atsirado bėdų. Bevažiuojant ,,dingo" sankaba. Teko keisti sankabos cilindriuką. Vėliau keičiau ir pačią sankabą su smagračių, kelias pakabos svirtis, vairo kolonėlę ir einamo remonto dalis (kaladėles, filtrus, variklio diržą ir pan.). Maža to atsirado ir nervinančių smulkių defektų. Pradėjo prastai veikti vairuotojo durelių užrakinimas/atrakinimas pulteliu. Prastai šviesti ekraniukas (kartais išvis nesimatydavo ką rodo). Sugedo bagažinės uždarymo mechanizmas (tekdavo ranka atstuminėt rankenėlę, nes pati negrįždavo atgal), taip pat apsibraižė salono detalės bei visiškai sudilo bėgių svirteis rankenėlės oda. Bet tai dar ne blogiausia . Blogiausia yra tai , kad per 4 metus važinėjimo lietuvoje mašina visiškai surūdijo. Pradedant sparnais , durimis, baigiant kiauriai prapuvusiais slenksčiais ir mašinos dugnu.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt