Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Mercedes-Benz E klasė
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2023-01-18
63 AMG S 4.0, 612 AG, 4WD
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išmetimas, prie kūno prisitaikančios sėdynės, išorės dizainas, vidaus dizainas, triukšmo izoliacija
  • Dinamiškas
  • Gera garso izoliacija
  • Interjero medžiagos
  • Gera pakaba
  • Komfortiškas
  • Gerai valdomas
  • Stabilus kelyje
  • Gera įranga
  • Gražus dizainas
Kuro sąnaudos, per daug grubi pakaba kasdieniam vairavimui
  • Brangus nusipirkti
Variklio darbinis tūris, l: 4,0
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Svajojau apie šį automobilį, o ir į mano rankas ji pateko visai netikėtai, tad esu labai laimingas. Tiesą sakant įdėmiai žiūrėjau 2018 Porsche Cayenne GTS arba BMW 530D, tačiau gyvenime viskas susiklostė kiek kitaip ir į svajonių automobilį įsigyjau daug anksčiau nei planavau. Apskritai automobilis kalba pats už save – įspūdingas variklio garsas, kartais verta tiesiog klausytis vien variklio garso, jokios muzikos. Važiuojant žemomis pavaromis gali nesunkiai atkreipti visos gatvės dėmesį į save jei to noriu. Išsikalinėjimas? Taip, bet ne tiek prieš kitus, kiek pačiam prieš save :) Per metus nuvažiavau beveik 30.000 km. Nors pirktas ne naujas, tačiau garantinis yra. Pagal garantinį kol kas nieko nekeičiau, atstovybėje požiūris į klientą atrodo kiek kitoks nei atvykus su E200. Manau automobiliui trūksta tik šildomo vairo. Kažkodėl jis buvo ne visose komplektacijose. Muzikos kokybė beje nėra pati geriausia kokią tekę girdėti. Atsarginės dalys, tokios kaip stabdžių kaladėlės, filtrai nėra labai brangios. Bet jei reikės remontuoti kažką rimčiau tai kainuos didžiulius pinigus. Ištiesų šis automobilis turėtų būti antras ar trečias šeimoje. Tiesą sakant kasdieną važinėti su juo net ir nesinorisi. Nesu geras pasakotojas, tai nežinau ar mano atsiliepimas labai naudingas. Bet tai pirmas mano turėtas sportinis automobilis su tokia galia, tai norėjau aprašyti įspūdžius. Automobilį galima įsimylėti, bet norint tokį turėti reikia turėti finansinį stabilumą :)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt