Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Opel Corsa
2006 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-04-08
Opel Corsa 1.3 CDTI 55 kw 2008 m
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, neblogi dyzeliniai varikliai, garso sistema, ekonomiškumas- mišriu režimu apie 5 ltr
Prasta interjero detalių kokybė, garso izoliacija galėtų būti ir geresnė
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Pirktas iš aikštelės žmonai kaip darbinis auto. Pliusai - nebloga išvaizda, ekonomiškumas, detalės nėra brangios. Kaip tokio lygio auto gera garso sistema, plius yra išvesta Aux jungtis Gana patikimas Common Rail variklis su Bosch įpurškimo sistema. Akseleracija lengvai pačipavus gera. Iki 100 KM/h kokia 11.5-12 sek. Teko tvarkyti kuro siurblio tarpinę, pasikeičiau pakaitinimo žvakes, kuro, tepalo filtrą, tepalus GM5W30, padarėme lengvą cipa iki 70 kW ir 225 nm ir sėkmingai keičiant ką reikia eksploatuojam antri metai. Nuvažiavom jau 30 tūkst. Detalės einamos tikrai nebrangios, išskyrus sankabos komplekto (300-400 eur) .Didelis pliusas yra ne paskirstymo dirželis, o grandinė, tad atkreipkite dėmesį ar neskleidžia garsų prieš perkant. Minusai.Vietos priekyje sėdintiems pakanka, gale jau mažoka. Interjero plastmasės galėtų būti ir geresnės kokybės, yra linkusios lūžinėti. Kėbulo dažų kokybė galėtų būt ir geresnė, tačiau rūdys pernelyg nelenda, tad anekdotai apie Opelius ir rūdis kiek senstelėjo:D Garso izoliacija po 100 KM /h prastoka. Važiuoklė gana kieta, bet pliusas, kad patvari ir paprasta - jei ką ir reiks pakeist nekainuos daugiau keliasdešimt eurų detalė. Stabilumo staigiau įvažiuojant į posūkį gal kiek ir pritrūksta, tačiau reikia atsižvelgti į gabaritus mašinos. Kuro bakas tik 42 ltr. Tai labiau 1-2 žmonių darbinis automobilis, nes vaiko vežimėlį talpinti reik lankstyti sedynes. Toliau važiuojant dėl kietokų sėdynių atsiranda diskomfortas. Nepaisant nedidelių minusų šis automobilis pakeitė mano požiūrį į Opelius, nes anksčiau vairuoti šios markės auto buvo tikra bėdų kratiniai, o šis tikrai nusisekęs pirkinys.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt