Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Opel Vectra
1988 - 1995
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-01
Vectra a 1.8i
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patvarus, patikimas, pigus išlaikymas, neblogai valdomas.
Rudys
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Bendras automobilio aprašas
Vienas geriausiu ir patikymiausiu auto. Pasitaike 1.8i benzas/dujos automatas net su liuku. Nemazai auto turejes, bet kas galejo pagalvoti, kas tokia nebrangi mašina tiesiog negenda, kiek kruviu jai beduotum (miško keliai, žvyrkeliai, vokiečiu autobanai važiuojant po 15 val dienon, laikant virš 130km greiti, europiniai kamščiai po 15km ilgumo, vasarom, žiemom ir t.t. Prabeges buvo virš 400000 km, nepaisant to ir deže, ir varyklis nekeldavo jokiu rupesčiu. Per visą eksploatavymo laikotarpį buvo tie vienas gedimas, akumas savaime užtrumpino. Na, neskaitant rudžiu, kuriuos laiku nesužiurejus bus skyles, jokiu tepalu skysčiu neleido, kas gan keista. Minkštai važioja, optika normali, prietaisai vyduje irgi ok. Gaila po nelaimingo ivykio teko atsisveikinti su opeliuku, bet nors dabar šita mašina jau pasenusi, mielai nupirčiau dar karta tokia pat, nors geru kebulu liko nedaug.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 1)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt