Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Peugeot 407
2004 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-04
Peugeot 407 2007 HDI
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Variklis, kaina, daug privalumų
Nuvertėjimas
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 8,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,0
Bendras automobilio aprašas
Peugeot 407 2007 m. su retesniu 125kw varikliu. Turėjau 4 metus, pravažiuota apie 60k. Kiek realiai buvo prabegės nežinau, bet tikrai gerokai daugiau nei 200k, kaip skydelis dažniausiai rodo. Beveik iš karto atsirado problemų su FAP, tad išpjauta ir išprogramuota (kartu su EGR), problemos dingo. Patikimas aparatas ir didesnių remontų neturėjau apart eksploatavimo pabaigoje nuėjusio vairo stiprintuvo siurblio, kurį sutvarkius pramušė ir per vairo kolonėlę. Važiuojant kietumas vidutiniškas, sėdynė kaip ir 406-to patogi. Gale sėdintiems vietos kojoms mažai. Garso izoliacija gera, ant kelio stovi stabiliai, 170 km/h važiuoji ir nejauti. Variklis labai smagiai sukdavosi, ir patikimas, ir galios pakankamai. Kuro sąnaudos - mieste nesėdint kamščiuose 7,5 L, užmiesty viskas ok - krenta sąnaudos, o va autostradoje jau nepritaupysi 130-140 km/h - 7-8 L. Daug privalumų - autopilotas, xenon, panoraminis stogas, navigacija, 10gb HDD muzikai, el. sedynės... Su elektronika didelių problemų nebuvo, vieną kartą yra tekę tvarkyt ESP ar Airbag fyškę dėl atsiradusios klaidos. Kelis kartus žiemą yra supykęs už važinėjimą su degančia kuro lempute - FAP klaida. Užpylus daugiau kuro problema dingo. Bendrai paėmus - džiaugiausi turėdamas 407-tą, pasiteisinęs pirkinys.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Išprogramuotas FAP ir EGR, remonuotas vairo stiprintuvo siurblys, vairo kolonėlė. Keistas kondicionieriaus radiatorius. Toliau - einami dalykai - važiuoklė, filtrų/tepalų keitimas. Brangus kuro filtras - ~30eur. Per 4 metus metus mano atveju nuvertėjo 1500eur. Iš principo kaip ir visi Peugeot - pigiai perki, pigiai parduodi.
Patarimai perkančiajam
Pasitikrinti apačią ar variklis neapibėgęs tepalais, ar kondicionierius šaldo ir klimos abi pusės veikia tvarkingai, nepirkti su 1,6 motoru.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 5)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt