Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Saab 9-3
1998 - 2003
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-05-29
Saab 9-3 2.0T 113kw 1999
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Patogus, saugus, dizainas (vidus ir išorė)
Gedimai, kuro sąnaudos
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 13,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 8,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 10,5
Bendras automobilio aprašas
Olandijoje, iš buvusio SAAB salono nusipirkau ir parsivariau labai gero stovio 1999m. Saab 9-3 su retesniu, bet labiau patikimu B204E 113kw/154ag 2.0T varikliu. Sąnaudos: Mieste (Vilnius) ryja 12,5-16,2 L priklausomai nuo metų laiko ir kelionių ilgio. Trasoje: 7,8 L @ 90km/h; 8,5 L @ 120 km/h; 9,2 L @ 150km/h. Kaip supratau tokios sąnaudos ir turi būti. Mašina pakankamai gerai suręsta, aišku truputį prastesnė kokybė nei senųjų SAABų. Garso izoliacija labai gera - net važiuojant autobahne nėra diskomforto. Valdomumas gan vidudinis. Gana keisti interjero sprendimai man patiko, išskyrus puodelio laikiklio nebuvimas. Tikrai smagiai traukia (žinoma yra ir turbo lagas) kaip tokio senumo ir galingumo variklis, tik daugiau vairuojant jaučiasi sąnaudos biudžete. Ilgose kelionėse mašina patogi, gale vietos nėra daug, bet 4 vidutinio ūgio suaugusiems užtenka. Mieste automobiliau trūksta manevringubo.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Nors mašina pagal istoriją ir išvaizdą buvo labai gerai prižiūrima, turėjau tikrai nemažai įvairių gedimų: oro reguliavimo sklendė užkalkėjus, todėl negalėjau reguliuoti kur pučiamas oras - o reguliatoriai nuo per didelios apkrovos lūždavo. Amžinai kažkur dingdavo kondicionieriaus freonas. Sugedo starteris, kelios rėlės, termostatas. Važiuoklė pasirodė gan patvari (išskyrus kad įšokus į duobę sulaužiau amortizatorių). Su varikliu neturėjau jokių bėdų. Rasti detalių - rimta užduotis, sulųžus sėdynės apdailai jos rasti per metus taip ir nepavyko.
Patarimai perkančiajam
Manau jog mašina skirta tikram fanui, tokiu atveju patariu pirkti galingesnį 136kw variantą - kuro sąnaudos tos pačios. Šie automobiliai lengvai čipuojami. Manau radus gero stovio ir geros komplektacijos SAABą jie jau nebenuvertės o tik brangs.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 3)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt