Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Saab 9-3
2003 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-09-19
Saab 9-3 2.2tid 85kw
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
puikus kasdienis automobilis
 • Ekonomiškas
 • Gera pavarų dėžė
 • Stabilus kelyje
 • Nebrangus nusipirkti
 • Informatyvus vairas
 • Geras matomumas iš vidaus
 • Manevringas
 • Saugus
 • Gražus dizainas
gan dažni smulkūs remontai
 • Prasta garso izoliacija
 • Prastos interjero medžiagos
 • Prasta pakaba
 • Mažas salonas
Variklio darbinis tūris, l: 2,2
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,5
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,5
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,5
Bendras automobilio aprašas
Po 4 metų važinėjimo su savuoju Saab nusprendžiau parašyti atsiliepimą. Mano Saab nėra pačios skurdžiausios komplektacijos - užsilenkiantys veidrodėliai, automatiniai valytuvai, parkavimo jutikliai, navigacija kurios net nenaudoju ( telefonas tam yra skirtas). Problemą turiu su veidrodėliais, vairuotojo pusės veidrodėlis atsilenkią į kitą pusę ir nusprendžiau tiesiog išjungti ten maitinimą, kad neatsilebkinėtų ( reikia keisti visą veidrodėlį ) ir neveikia jų šildymas ( buvo jie stiklai pakeisti nes iškrito ir po to laiko jų nebešildo ), tad reikia žiema padirbėti rankomis juos valant. Kėbulas - maniškis jau pavargęs ir lenda rudys po truputį, bet jeigu prižiūrint jis turėtų gyvuoti ilgai. Pats dizainas man patinka nes jis šiek tiek sportiškas ir tuo pačiu santūrus ( turbūt galima pasakyti skandinaviškas dizainas ). Man asmeniškai patinka, kad iš vairuotojo pozicijos matau mašinos kapotą ir labai gerai jaučiasi mašinos gabaritai ( man labai nepatinka kai nesimato mašinos priekio kaip pvz senesniame VW Sharan ). Vidus - prie jo reikia priprasti nes nėra visiškai standartinis. Daug mygtukų ir papildomi ekraniukai. Užvedimo raktą reikia kišti prie bėgių svirties ( tikrai reikėjo priprasti ) bet pasirodo visai patogu. Medžiagų kokybė yra vidutinė, bet surinkimas gan prastas ( bent jau pas mane ) yra mygtukų kurie prasitrinę ir langų pakelėjo mygtukai labai barška. Visi sako, kad Volvo ir Saab sėdynės labai patogios, man asmeniškai jos yra tiesiot sėdynės ( važiuojant daugiau negu 100km atstumą man pradėda skaudėti pasturgalį, bet gal dėl to, kad ten neturiu naturalių paminkštinimų arba tiesiog vairuotojo sėdynė nusidėvėjo). Gale vietos nėra labai daug, įsidėjus vaikišką kėdutę reikia atslinkti keleivio sėdynę į priekį. Variklis - 2.2tid nėra pats geriausias variklis. Turi jis problemų, bet kol kas jų neturėjau. Bet galiu pagirti savo degalų sanaudom - važiuojant 100km/h valgo apie 5.5L dyzelio. Šis variklis nėra skirtas miestui jis yra labiau "trasos" variklis, tad važinėjant mieste geriau važinėti virš 2000 apsukų, kad neužsikimštų EGR. Turėjau problemų su trauka, bet jis labai pigiai išsisprendė pakeitus salenoidą ir vakuumines šlangutes. Bagažinė - ji yra gan talpi, bet įdėjus vaikišką vežimėlį tilps tik porą maišų dar kokių nors dalykų. Jos ertmė nėra didelė, tai ten skalbimo mašinos neįkišit. Važiuoklė - yra gan standi ir praneša apie kiekvieną kelio nelygumą. Bet pats automobilio valdymas man patinka. Eksplotacija - per 4 metus už remontus paklojau apie 1500€, kas gal ir nėra daug, bet dažnai reikia tvarkyti važiuoklę.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 0)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt