Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Saab 9-5
2010 - 2011
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-09-18
Unikalus
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Dizainas, valdymas, dvasia
Naujesio modelio nebebus
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Pirktas iš aukciono 2015m 4 metų senumo ir 126000km ridos. 118kw dyzelis, Vektor. Dabar jau virš 250000. Dizainas išorės ir vidaus harmoningas, nerealus ir nepakartojamas. Valdymas aštrus, primena Alfa 156, gal kai kam gal per kietas atrodytų, bet mašinos jautimas ant kelio idealus. Variklis Fiat/Opel 2,0 su visomis jo silpnomis vietomis. Bet dažniau keičiant tepalus, diržus, pakeitus tepalo siurblio gumelę lyg ir viskas gerai. Garsokas, bet gerai slopinama vibracija ir garsas. Važiuoklė - perderinta GM, todėl kantri ir paprasta. Be stabdžių pakeisti galiniai amortizatoriai, jų atramos ir galiniai guoliai, smagratis ir sankaba. Traukos užtenka. Įranga negausi, bet pakankama. Sėdynės superpatogios, ergonomika puiki, Ne Bose, bet garso įranga pakankama. Išskirtinis automobilis, gaila kad išleistas buvo tada kai kompaniją jau buvo bebankrutuojanti. Tikrai galėjo išgelbėti SAAB jei būtų spėjęs "įsivažiuoti" rinkoje. Vienas iš automobilių kūrimo meistrystės pavyzdžių sukurtas mėgautis tiek akimis, tiek pojūčiais.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt