Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Skoda Kodiaq
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-09
Škoda kodiaq 2020
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gera garso izoliacija, kokybiškas salonas. odinis salonas geros kokybės. labai erdvus salonas ypatingai gale sėdinčiam žmogui. led žibintai labai gerai šviečia naktį.
galėtų būti geresnis pasukamums ir multimedija greitesnė.
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Dyzelinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 9,0
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,8
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,4
Bendras automobilio aprašas
2,0 l dyzelis 110 kw. priekiniai varantys. Style 25 komplektacija. automobilis iš salono. kol buvo daroma apkatkė dsg automatinė greičių dėžė prisitaikė prie validolio rėžimo (lėtas važinėjimas su lėtu pagreitėjimu). Baigus apkatke truputi erzino greičių dėžės darbas, bet prisitaikius prie dabartinio važiavimo dabar viskas gerai. Bėgius jungia sklandžiai be vėlavimų. Variklis nėra galingas, bet iš tiesų tokios galios pakanka. Gerai ir iš vietos pajuda ir darant lenkima tik spusteli per pedala žiurek jau vietoj 90 jau 120 km. Didžiausia stiprybė šio automobilio kad jis minkštas komfortiškas ir erdvus. bagažinė 1 m gylio plati erdvi. o galia sėdintys turi pakankamai vietos kojom. Net vaikas 4 metų sėdintis kėdutėje su kojom nepasiekia vairuotojo sėdynės kojom. Trupmas kapotas padeda gerai manevruoti aikštelėse. tik ratu pasukamumas galėtų būti geresnis lyginant su toyota rav4 2006. Sėdynės labai patogios ir jų dėka jautiesi kad atsisėdai kaip į limuzininės klasės automobilį. Kitų suv bėda kad sėdynės nėra labai patogios ir atsisėdęs jautiesi kaip ant kaladės sėdėdamas. čia sėdynės labai patogios kaip lexus 450. Labai gera garso izoliacija bveik nesigirdi variklio darbas ir triukšmas iš aplinkos girdisi minimaliai. Verdikas: Automobilis geras patikimas, bet neišskirtinis ir neturi kažkokių išskirtinių savybių iš konkurentų. Geras kainos kokybės santykis ir jei mėgsti komfortą šis automobilis tikrai tiks.
Patarimai perkančiajam
Šis automobilis labai komfortiškas, bet neturi sportinio automobilio savybių. jei nori spausti per tapke tik tau jis netiks.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt