Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Subaru Forester
2012 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-03-19
Vykęs modelis
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
kuro sąnaudos, matomumas, trauka
izoliacija, variklio triukšmas
Variklio darbinis tūris, l: 2,5
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 10,5
Bendras automobilio aprašas
Vairuoju automobiįi metus, iškarto padaryta antikorizinė ir sudėta garso izoliacija, po geros savaitės brc dujos. Apie garso izoliacijos nebuvima žinojau nuo seno, trukšmas nuo dugno girdėjosi važiuojant prastesniu keliu kad ir 30km/h. Susidėjus triukšmai dingo beveik visiškai, atsirado komfortas , kolonėlės dar pažaidus su "slaptais " nustatymais atsigavo irgi, Išskyrus dviejų markių prabangios klasės auto niekur tokios geros izoliacijos neteko sutikti. Prasta izoliacija visų japonų trūkumas, Lexus taip pat . Mačiau kur, kokio storio, medžiaga dėjo, mačiau ir izoliacinės medziagos stori 17-18 m.Forester ( trigubai mažesnis). Šio darbelio kaina nėra didelė ir didelis trūkumas eleminuojamas. Kas patinka- mažas apsisukimo spindulys, matomumas, trauka 0-85 km/h, 0-100 gerai , 50-90 irgi gerai, 120 -150, jau galėtų būti daugiau arklių. Dujų įranga nebrangi, bet be dųjų vartoja ir benziną( kiti pamiršo, kad benzino taip pat reikia užpilti) , šiltu metu apie 0,8 l/100km, o prie -3 +6 važiuojant pagrinde mieste mažais atstumai netgi 3l/100, kone pusė atstumo tuomet nuovažiuojama benzinu. O vasarą dujų net paspaudžiant užmiestyje sunaudoja 10litru, kompiuteris kaip kada sanaudas numažina ant 1litro. Kas šaltesniu metu nepatinka (bet sveika), kad neusušilus varikliui iki 50C temperatūrai apie 4min neatidaroma sklendė ir važiuojama "bukai". Palyginus Foresterį 2,5l ir vw 2,5l(irgi dragauja su nebrangia duju įranga) sedane, važiuoja taip pat. Už Crv 2,4 l važiuoja kiek greičiau. Variklis spaudžiant labai triukšmingas. Šviesos tiek ilgos, tiek trumpos silpnos. Automobilio pravažumas geras, bet smėlio kelyje, kaip susmėtydavo su universaliu, prie tokio pačio greičio mesteli ir foresterį, žiemą ant leduko su keturiiomis naujomis padangomis taip pat "nuneša" kaip ir universalą. Labai smagiai automobilis važiuoja per aštrius "gulinčius kelių policinikus". Yra liukas didžiulis, bet nenaudojamas. Auto man patiko labiau už CRV, Rav4 , tačiau tas labiau nežymus. Galbūt norėtusi, kad butų geriau,tas ar anas, papildomai tas, bet tada supranti kad visgi nori jau prabangios klases SUV (yra dvi išimtys),o prabangus SUV nereikalingas, vasarą taip drąsiai miškuose nepavažinėsi. Teko keleta kartų važiuoti senesių modelių foresteriais, tai didžiulis kokybinis šuolis ir kuro sąnaudo geros. Jei XT butu patikimas taiptat kaip 2.5l, draugautų su dujomis..
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Nieko nešleidau remontui. Eksplotacinių medžiagų kainos tokios pat kaip ir seniems auto.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 10)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt