Markės
Dovanojame autorėmelius ir marškinėliusRašykite atsiliepimus, patarkite ieškantiems automobilio, o mes jums dovanosime dovanas! Plačiau
Atsiliepimai
Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Patalpino: RasDvaTri | 2014-01-23

Toyota 2005m 2.0 D4D dyzelis

Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Didelis, patosgus vairuoti, patikimas
Garso izolecija nuo variklio i salona ir kietoka sankaba
Bendras automobilio aprašas
Sveiki Toyotu vairuotojai! Skaitinejau Jusu atsiliepimus apie šias mašinas ir nusprendžiau parašyti savo atsiliepima. Taigi turiu šį automobilį, viena ka galiu pasakyti tai kad šis automobilis yra vertas demesio, didelis, patogus, malonus vairuoti, tiesa gal tik sankaba šik tiek per kieta, bet gal čia tik pas mane taip... ? Iš pradžių kai ieškojau mašinos tai i šį modelį net nekreipiau dėmesio, jis man buvo nei gražus, nei aki traukiantis ir pan, tačiau pravažinėjas kelis kartus nusprendžiau kad šis auomobilis yra sikirtas butent man. Pas mane yra 2005m 2.0 dyzelis, sedanas, viduje vietos tikrai užtenka per akis, gale taipogi zmones nesedes koju sulenke kaip kokioj FORD KA. Iš vairuotojo pozicijos visi "pričindalai" pasiekiami patogiai ir yra išdestyti savo vietuose. Bagazine talpi. Šiaip gal ko truktu tai geresnes garso izoliacijos nuo variklio triukšmo, bettai pakenčiama :) Dar vienas minusas kad gertuves laikiklis yra virš magnetolos ir visu kitu irenginių, todel jeigu per duobes vaziuojant tai nerekomenduoju ten laikyti pasidejus vienkartini puodeli ar dar ka kad galetu issilieti ;) Prisiparkuojant (priekiu) irgi reikia buti atidziam nes priekinis bamperis gan zemas. Su važiuokle tai problemų dar neturejau.
Variklis
Kaip ir minejau pas mane 2.0 dyzelis D4D. Keičiau tepalus, tai buvo stai toks samatas : Tepalai 6L 5W30 OE TOYOTA - 168 Lt, Tepalų filtras AMC (JAPAN) - 36Lt, Oro filtras AMC (JAPAN) - 58Lt, Salono filtras "Filtron" - 24 Lt, Kuro filtras "Fram" - 69 Lt. Ir už darba sumokėjau apie 100 Lt. Viska dariau serve pas savus, todel zinau kad neapgavo ant kainų :)) Taip pat keičiau pagr. dirža, tai su diržui vandens pompa ir visais kitais būtinai dalykais sumokejau 1400 Lt, spreskit patys brangu ar ne :)
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Eksplotacija man asmeniskai normali, sutvarkai viena dalyka ir pamirsti :) Nuvertejimas žemas, nekrenta taip kainos kaip Prancūzų..
Patarimai perkančiajam
Patarimai perančiajam tokie, jeigu ieškai mašinos kuri trauktu aki ir butum pastebimas tai sis automobilis tikrai ne tau :) Sitas automobilis yra skirtas ramiam nieko neissikirianciam vairuotojui kuris nenori vazineti i serviza kas savaite :) Kaip BMW (2003m. ) :) Ir kas be ko nepatyngekit iki servizo pavaziuoti patikrinti, nusipirksi "GYVA" auto tai is Toyotos nenoresi i joki kita persesti :) Sekmes perkan. IKI,
Įvertink šį atsiliepimą (viso 59)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas