Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota Corolla Verso
2004 - 2009
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-12-19
Tojota corola verso 1,8
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
pliusų neradau
matomumas ,valytuvų padėtis ,kieta važiuoklė , silpniausia vieta kairysis pusašis , garso izoliacija , išlipus keleiviui iš nuo antros sėdynių eilės , patikrinti saugos diržo sagtį , kuris dažnai palieka tarp durų ir arkos ( jau yra duobučių )
Variklio darbinis tūris, l: 1,8
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Tojota corola verso - kibiras su keturiais ratais. Pirkau vien dėl to , kad daugelis gyrė ir patarė pirkti būtent šį modelį . Kadangi man nepatinka dyzeliai , pirkau 1,8 benzininį automobilį . Išlipęs iš VV Sharan ir persėdęs į Tojotą Corolą Verso , galiu pasakyti, didžiojo kombinatoriaus , Ostapo Benderio žodžiais " Ne , tai ne Rio Deženeiras , tai žymiai blogiau ". Šio modelio dizaineris ir kūrėjas drasiai gali kraustytis į Rusiją , į AUTOVAZ -o gamyklą . Automobilyje pastebėjau daug minusų ir šiaip kaikurių trūkumų , kuriuos galėjo pakeist , kūrybos arba gamybos metu . Gal aš per daug priekabus , bet tai mano nuomonė .
Įvertink šį atsiliepimą (viso 13)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt