Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota RAV4
2005 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2022-11-18
Legendinis Toyota Rav 4
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, saugumas, patikimumas, patikimas ant sližios dangos, konstrukcijos ir surinkimo kokybė
  • Talpi bagažinė
  • Stabilus kelyje
  • Saugus
  • Gražus dizainas
  • Geras pravažumas
Sena multimedijos sistema
Variklio darbinis tūris, l: 2,0
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 10,0
Bendras automobilio aprašas
Jau 4 metus turiu Toyota Rav 4 pagamintą 2011 metais. Manau tai geriausias automobilis, kurį aš kada nors turėjau per 14 vairavimo patirties metų. Išvaizda solidi, auksinė spalva man itin gerai dera su krosoverišku siluetu. Puikus automobilis bet kokiame kelyje ir ypač žiemą. Žinoma į stiprų purvą nelindau, bet galiu pasakyti, kad visų ratų pavara moteriai itin gerai dera. Važiuojant nelygiu, duobėtu ar apsnigtu keliu suteikia pasitikėjimo. Automobilio charakteris kiek flegmatiškas, įsibėgėja ramiai, sklandžiai įgauna pagreitį. Tačiau greitam aplenkimui yra skirtas mygtukas „sportinis režimas“. Variatorius taip pat gerai veikia ir sklandžiai perjungia pavaras. Priekinės sėdynės patogios su gera šonine ir juosmens atrama, nepavargsite važiuodami dideliais atstumais. Galinė pakaba kieta ir barška važiuojant nelygiu keliu. Benzino sąnaudos užmiestyje ir mieste apie 10l/100km. Tepalų keitimas turi būti kas 10.000 km. Rimtesnio remonto per keturis metus nebuvo. Iš eksploatacinių dalių keistos žvakės, stabdžių kaladėlės ir diskai, guolis, salenblokai, stabilizatoriaus įvorės ir generatoriaus diržas. Apskritai automobilis yra labai patikimas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt