Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota RAV4
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-02
RAV 4 Style Hibridas priekiniai varantys
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Hibridas, erdvus,
Audio skambesys, garso izoliacija, daiktadėžių trūkumas,
Variklio darbinis tūris, l: 2,5
Kuro tipas: Benzinas / Elektra
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 6,5
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,0
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,3
Bendras automobilio aprašas
Pirkau 2020 Liepos mėn. iš salono naują. Komplektacija - Style (juodas stogas ir lubos, juodi 18 ratai, odinis salonas, bevielis telefono kroviklis). Nuvažiavau 5000 kilometru. Rinkausi iš šių variantų: Tiguan, Kodiaq, CX-5, CRV. Sprendžiau tarp Tiguan(R-Line) ir RAV(Style). ir galų gale RAV 4 buvo pasirinktas dėl: geresnės traukos (Hibridas - tai spėk laikyti ir žiūrėti, ko visiškai nepasakysi apie benzinu varomu varikliu Rav 4. Paspaudžiau ekseliaratorių - ,,žviegia" ir nejuda(ypač, jei reikia ant staigaus lenkimo)), išvaizda, modelis šviežesnis, komfortiška (kaip savo klasėje) tiek tolimose kelionėse tiek mieste, vietos gale labai daug(man buvo svarbu, nes mėgstame keliauti), atsarginis ratas(nebenoriu tų kompresorių ir putų, nes tai tik mitas ir kėlė daug praeityje problemų). Minusai : bagažinė galėtų būti talpesnė(daug paliktos neišnaudotos vietos), ir labai tūksta daiktaďėžių, trūksta garso izoliacijos, prastas audio skambesys(rinkitės JBL + 700eUR. ir pajusite skirtumą akivaizdų), galinė kamera galėtų būti po atsidarančiu ženkliuku(VW Passat), nes dažnai plauti reikia, šildomi veidrodėliai įsijungia įjungus galinio lango šildymą(galėtų būti nepriklausomai). Kadangi auto naujas, tai iškarto padengiau antikorozine ir garso izoliacine medžiaga(450Eur.(nedenkite ja durų, nes minkština gumas)) ir garso izoliacija pagerėjo.
Patarimai perkančiajam
Tik Hibridas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt