Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota RAV4
2019 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-10-31
Rav4 2.0
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Išvaizda, komfortas, kuro sanaudos, mažas nuvertėjimas, talpus salonas ir bagažinė.
Trauka, variklio garsas, multimedija, haligeniniai priešrūkiniai, audiosistema (ne JBL).
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Užsakėm 2019 rugsėji, gavome 2020 sausį. 2.0 benz 129kW su CVT, komplektacija Luxury Plus su Technology paketu. Labai komfortabilus ir erdvus auto kaip savo klasėje. Rinkomes tarp CX5, X-Trail, Tiguan, Sportage, Vitara, Peugeot 3006, Tuscon. Atlikom visų test drive'ą. Koreječiai atsilikę nuo kitų salono dizainu ir nuobodumu, Vitara surinkimo kokybe, o Peugeot, nors ir labiausiai inovatyvus bet LT turi milžinišką nuvertėjimą. Tiguan benzinas kainuoja kosmosą nes VW stumia savo dyzelius. X-trail benzas nejkmplektuojamas ProPilot sostema, o CX-5 pralošė RAV4 komplektacija, komfortu ir bagažinės didžiu, nors yra tikrai dinamiškesnis ir važiuoja įdomiau. RAV4 2.0 labai neskubantis, kol nepaspausi sport režimo ir tapkės, o tada jis tampa garsia daug valgančia rakieta. Vasara su šeima dvi savaites važiavom per LT ir LV likom labai patenkinti bagažinės talpa, o nuo kelionės nebuvome pavargę. Labai padėda juostų palaikymas ir adaptivus autopilotas. Pats automobilis valdosi labai aiškiai ir maloniai. Multimedija labai skurdi, gelbėja tik Android Auto/Apple Car Play. Garso kolonėlės labai primityvios, teko pasikrapštyti nustatymuose, kad galima butų jų klausytis, bet melomanams rekomenduočiau rinktis komplektacija su JBL garso įranga ar patiems keisti kolonėlės. Šiaip vienas iš turtingiausiai sukomolektuotas SUV iki 29k Eur.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt