Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Toyota Yaris
2011 - 2020
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-06
Yaris Linea Sol, 2014m., 1.33 Dual VVT-i, 74/99 (kw/HP), 6 MT
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Manevringas, patikimas, ekonomiškas
Per silpnas variklis, kieta pavara, salone daug plastmasės
Variklio darbinis tūris, l: 1,3
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos mieste, l/100km: 7,5
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 5,4
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 6,8
Bendras automobilio aprašas
Buvo pirktas kaip antras automobilis kasdieniniam važinėjimui po miestą, iš namų į darbą. Bet taip jau gavosi, kad su laiku patapo pagrindiniu ir vieninteliu. Pirkau ne naują, su rida virš 80 tūkst. Pats jau važinėjuosi 4 metus, prasukau apie 60 tūkst. Ir ne tik po miestą. Išbandžiau su juo ir vokiškus autobanus, ir rumuniškus kalnų serpantinus. Viską be priekaištų atlaikė. Automobilis labai manevringas, vairas labai jautriai reaguoja į mažiausią pasukimą. Dėl nedidelio ilgio ir galinės vaizdo kameros parkuotis patapo labai paprasta ir net malonu. Dabar miesto centre galiu prisiparkuoti į mažiausią tarpelį. Nors pats automobolis nėra ilgas (tik 3,89 m), tačiau salonas gana erdvus. Nors pagrinde važinėju vienas arba dviese, bet ne tragedija ir keturiems. Visą tai pasiekta bagažinės sąskaita, nes ji gana maža. Tačiau gerai pasukus galvą, net ir joje galima susipakuoti. Nulenkes galines sėdynes, salone vežiau net dviratį. Pakaba labai kieta, jautriai reaguoja į kiekvieną kelio nelygumą. Užmiestyje prie 110 km jau girdisi daug triukšmo, radijo ramiai nepaklausysi. Pasirinkus šitą automobilį reikia nusiteikti, kad nuo šviesoforo pirmas niekada nepajudėsi, o užmiesčio kelyje lenkimą reikia planuotis iš aknsto. Įsivažiavęs autostradoje 140 km greičiu važiuoja be vargo. Vidutinės kuro sąnaudos 6,8 l/100 km, mieste – 7,5 l, užmiestyje – 5,4 l. Prie pastovaus greičio 70 - 80 km/val (pakliuvus į koloną Lenkijoje) pasiekiau 4,7 l. Tech.aptarnavimas autorizuotame autoservise. Per tą laiką keisti tepalai, filtrai, žvakės, stabdžių diskai ir kaladės, akumuliatorius, priekinės spyruoklės, amortizatoriaus atrama. Automobiliu važinėjant mieste labai patenkintas, rekomenduočiau.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt