Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Scirocco
2008 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-08-18
Vertas dėmesio!
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Valdymas, patikimumas, išvaizda, mažas nuvertėjimas, kokybė interjere, gerso izoliacija.
Kaina, nors vidaus apdaila labai kokybiška, bet jaučiasi volkswagen konservatyvumas net sportiniai mašinai.
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Turiu ši automobilį apie metus laiko, galiu tik pasidžiaugti, kad sena svajonė turėti sportiškesni, bet gana patogu automobilį išsipildė. Mane tikrai nustebino šio automobilio valdymas, tiesiog mėgautis gali vėžinėjimu mieste, bet išvažiavus magistrale jis tikrai nevargina, net keista, kad turėdamas tokį gerą stovėjima ant kelio nepraranda komforto. Tiesiog šioje vietoje scirocco rado aukso viduriuka tarp valdymo ir komforto. Garso izoliacija tikrai nebloga net is po audi modelio atsisėdęs nepajutau didelio skirtumo. Vokiečių kokybė jaučiasi ir interjere niekas Nebarška ir viskas labai patogu, bet žinoma konservatyvumas volkswagen irgi jaučiasi ka galima laikyti nuobodžių kas liečia sportiškesni automobilį. Išvaizda tai net nėra kalbos tiesiog mėgautis gali ir net jauti kaip dažnai su 10metu senumo mašina atkreipi dėmesį. Nes kai dauguma sakė ir as scirocco norėjau, bet nenusipirko dėl įvairių priežasčių, kaip pvz dvejos durys tikrai ne visiems patogu. Man asmeniškai tas visai netrukdo. Nustebino bagažinė gal ir mažoka, bet labai gili ir nusverčia galinės sėdynės tai net dviratį įsidedu ratą nuėmės. Priekyje sėdint jaučiasi labai daug ardves salone, o gale, kad ir telpa du žmonės, bet tikrai draugai nesiskus, kad trūksta vietos. Kas liečia technine puse tai neturėjau jokių bėdų, nes nesunku nupirkti tokį mažylį su maža rida. (Net ir dyzeli, nes šitie automobiliai neperkami ilgoms kelionėms ar kaip darbo) O man tai vienas svarbiausiu dalyku. Patarimas perkantiems tiesiog žiūrėti su Vin kodu patikrinti rida. Ir žinoma, kad nebūtų surinktas is dvejų dalių. Rezume jei turėjai svajonė kažkada vairuoti vienokį ar kitokį automobilį tai tiesiog paimk ir įsigyk.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 2)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt