Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volkswagen Tiguan
2016 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-12-25
Facelift Tiguan
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gera garso izoliacija, manevringas, švelniai dirbanti greičių dėžė, talpus
Kolkas nepastebėta
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Gan nemažai išbandyta panašios klasės SUV ir prieita nuomonės žmonai nupirkti VW Tiguan Rline 2.0 110kw su automatine greičio dėže. Bandyta buvo: Renaul Koleos, Peugeot 3008, Toyota RAV4, KIA Sportage, Audi Q5, Q3 ir gal dar keli kiti kur dabar nepamenu. Pirmas įspūdis tikrai buvo neblogas pabandžius Tiguan Rline versiją iškart po Q5 bandymo plius kaip tik pristatė FL modelį, tai iškart ir užsakėm. Ant kelio "stovi" tikrai labai smagiai ir labai gerai valdosi. Gal kiek blogiau atrodo prastesniam kelyje, nes mašina gan kieta ir visi nelygumai jaučiasi, bet norint gero valdomumo reikia aukoti komforta tikio lygio mašinai. Pravažiavus 1500km vidurkis gaunasi apie 6.2ltr/100km. Kolkas jokio barškėjimo nėra. Salono surinkimas gan kokybiškas viskas valdosi patogiai. Naujas vairas kur reaguoja į lietimą man asmeniškai nėra patogus, nes netyčia prabraukus tai muzika užsitildina, tai daina persikungia :)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 9)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt