Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo S60
2010 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-07-03
S60 t5 2013m
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Gera trauka, stabili.
Garso izoliacija, vėluojanti greičio dėžė, gale trūksta vietos.
Kuro tipas: Benzinas / Dujos
Bendras automobilio aprašas
Prieš pirkdamas šį Volvo turėjau Audi a6c6 2,4 b/d tai pirmiausia lyginau su audi. Ir pirmiausia geroji dalis ta, kad persedus iš audi Volvo trauka tikrai malonesnė, bet žinoma ir kw daugiau tai taip ir turėtų būt:) o visuose kituose aspektuose audi tikrai buvo pranašesnė. Mano Volvo yra bazinės komplektacijos tai tarkim garso izoliacija tikrai nedžiugina, nes ir variklis pakankamai triukšmingas ir iš po ratų garso pakankamai nemažai sklinda, žinoma jei būtų pilnesnė komplektacija tai gal ir garso izoliacijos būtų daugiau. Pats važiavimas su volvo tikrai patenkinamas, mašina tikrai stabili, tik gal norėtūsi, kad būtų šiek tiek minkštesnė. Praėjusią vasarą buvau užsidėjęs R18 ratus, bet po mėnesio važiavimo supratau, kad automobiliui ne grožis svarbiausia ir susidėjau atgal R17 nes labai daug komforto prarado. Perėjus nuo audi moltitroniko į volvo iš pradžių atrodė, kad greičio dėžė sugedus nes ji tikrai šiek tiek griežčiau bėgius jungia, bet paskui pripratau :) užspaudus gazą dėžė visada dar pagalvoja prieš su mažinant pavarą, bet čia žinoma nėra didelė problema nes bent jau aš visus arkliukus pasiganyt išleidžiu retai :) Priekyje vietos kaip ir pakanka, bet gale sedintys jau tikrai nebus patenkinti jei vairuotojas aukštesnis. Su dujom draugauja labai gerai, dėl dujų neturėjau beveik jokiu problemų, porą kartų tik reikėjo dujų mišinį pareguliuot. Sanaudos dujų apie 11-12l/100km bet kaip ir rašiau aš jos labai nesmaugiu. Per 50k km reikėjo restauruot starterį, keičiau oro srauto matuoklę ir toliau tik einami dalykai, diskai kaladėlės, žvakės, filtrai, tepalai. Apibendrinant automobilis tikrai neblogas, rekomenduočiau ir kitiems, bet mano atveju a6c6 išlepino savo komfortu tai sekantis automobilis greičiausei vėl bus audi a6.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 7)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt