Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo S60
2018 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-15
Volvo S60 T6 235 kW.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Ypatingai greitas, ne vieną bmw yra aplenkęs. Neveltui 235 kW ir dar AWD. Labai malonus vairuoti, komfortas garantuotas, labai gražus tiek išore, tiek vidumi.
Kol kas minusų nepastebėjau, važiuoja užtikrintai, važinėju ~1,5 metų.
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Pats pirkau automobilį iš Amerikos su 12'000 km rida, buvo nestipriai daužtas į šoną, suremontavo rimtas servisas. Remontai ir dalių kainos kaip ir visų automobilių, nesikandžioja. Bet oficialioje atstovybėje nesilankau, žinau, kad kainos bus išpūstos. Apie automobilį: komplektacija yra momentum, daug įvairių privalumų, elektrinės sėdynės su atmintimi, premium garso aparatūra, aklos zonos davikliai, pilna saugumo funkcijų (net nežiūrėjau Amerikos aukcione daužtų į priekį, kad nebūtų pažeistas svarbios funkcijos). Automobilis itin komfortiškas, tyliai važiuoja, labai lengvai vairuojamas. Pats esu pravažiavęs ~22000 km, kuro sąnaudų vidurkis ~8,5 litro benzino, nedidelės sąnaudos dėl 8 pavarų automatinės greičių dėžės. Keičiau tepalus, visus filtrus. Automobilis su charizma, rekomenduoju. Neveltui gatvėse nemažai Volvo automobilių.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 11)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt